Zaļā treniņturnīra 5.posms izspēlēts!

04. JŪL. 2024
#
Esam jau pusi individuālās ieskaites posmu pievarējuši un punkti vairumam golferu sapelnīti ievērojami un handikapi padeldēti! Ceturtdienas kā ierasts ir dienas, kad 9 bedrītēs tiek gūti 18 bedrīšu cienīgi rezultāti un ja Tev ir, piemēram, 23 Stableford punkti, tad iespējams, apbalvošanu var negaidīt

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar 30 Stableford punktiem Daniels Mūrnieks, kuram šis individuāli bija debijas turnīrs! Pirms nedēļas pāru turnīrā tika gūta trešā vieta! Un Daniela handikaps nokritās pēc viena turnīra no 54 uz 36 un nākamā posmā dalība jaunā HCP grupā! Augsto otro vietu izcīnīja Guna Geikina, kura arī parādīja iespaidīgu sniegumu ar 29 Stableford punktiem un ar šo superspēli ir pārgājusi vidējā HCP grupā! Labāko trijnieku noslēdza Ginters Hmeļevskis, kurš turpina strauji deldēt handikapu ar 29 Stableford punktiem un dominēt kopvērtējumā savā grupā. Ginters ir sasniedzis HCP robežu, kad ar vienu kāju jau iestartējis vidējā HCP grupā!

HCP grupā 19-36 rezultāti arī ne mazāk jaudīgi, un uzvaru izcīnīja ar 30 Stableford punktiem jaunais un talantīgais Pauls Platpīrs! Ivars Belovs ar gūtiem 25 Stableford punktiem izcīnīja augsto otro vietu un turpina krāt vērtīgos punktus kopvērtējumam! Daiļā un talantīgā Monta Ziņģe turpina gūt godalgotas vietas teju visur, kur piedalās un arī šoreiz noslēdza goda pjedestālu ar 23 Stableford punktiem! Monta ir arī šī brīža līdere kopvērtējumā savā grupā!

Zemāko HCP grupā kārtējā uzvara Jānim Kārkliņam ar gūtiem 22 Stableford punktiem, kuram tikai HCP dēļ piekāpās Tomass Legzdiņš, kuram turnīra 9 bedrītes bija jau trešais dienas nospēlētais aplis! Labāko trijnieku noslēdza šī brīža grupas līderis Arnis Čamans ar gūtu 21 Stableford punktu!

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!