• Aktualitātes

 • SKI & GOLF 2022 fināls sadarbībā ar Callaway 29.maijā!

  Svētdien aicinām uz 18 bedrīšu golfa spēli, lai jau devīto gadu noskaidrotu, kuri ir labākie kalnu slēpotāji golferi! Gaidīsim visus, kas piedalījās slēpošanas disciplīnā un priecāsimies redzēt arī tos spēlētājus, kuri nav piedalījušies iepriekš, jo vērtēsim atsevišķi golfa spēli, kur labākos priecēs balvas no Callaway!

  Lasīt vairāk
 • 999 SALMO posms izspēlēts!

  22.maija saulaina svētdiena pulcēja 72 golferus, no kuriem liela daļa kā izrādās arī makšķernieki no golfa brīvajā laikā! Kopā visi aizvadījām aizraujošu dienu, baudot sauli, viens otru un SALMO golfu! Salmo saimnieki bija parūpējušies, lai dienas laikā spininga mešana būtu ne tikai izklaide un atelpas brīdis pirms nākamās bedrītes, bet arī gana nervus kutinoša, jo labākajiem trim šīs atrakcijas veicējiem tas deva golfa spēles rezultāta uzlabojošus punktus!

  Lasīt vairāk
 • 999 PING – PLAY YOUR BEST! Nosvinēts!

  15.maija burvīga svētdiena sapulcēja ievērojamu pulciņu PING cienītāju, kuri baudot saulainu dienu un dzirkstošus dzērienus arī izspēlēja 18 bedrītes! Valdis jeb Golfshop.lv pārstāvētais zīmols PING bija šīs sezonas līdz šim bagātīgākais turnīrs balvu ziņā un arīdzan izglītojošs par PING pirmsākumiem un ritējumu līdz vairumam mūsu somu satura!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta