• Aktualitātes

 • Papildināta informācija par spēles ierobežojumiem!

  Ņemot vērā papildinātos piesardzības pasākumus Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, turpmāk publiska pulcēšanās gan iekštelpās, gan ārtelpās ir ierobežota līdz diviem cilvēkiem. Tas attiecas arī uz atrašanos golfa laukumā, tāpēc aicinām būt atbildīgiem un ievērot šos noteikumus - iepriekš pieteikt tee-time, spēlēt pa divi un ievērot vismaz 2m distanci no citiem spēlētājiem! Atgādinām, ka par piesardzības pasākumu neievērošanu tiek piemērots administratīvais sods!

  Lasīt vairāk
 • Atveram laukumu piektdien!

  Kluba biedri, kuri ir veikuši 2020.gada maksu, no piektdienas līdz svētdienai spēlē bez maksas! Gaidīsim Jūs katru dienu no plkst 10:00! Treniņlaukums pagaidām slēgts. Obligāti iepriekš piesakiet tee-time zvanot pa telefonu 29272255, vai rakstot e-pastu uz administracija@reinatrase.lv . Lai samazinātu savstarpējo kontaktu, vēlama samaksa ar pārskaitījumu vai maksājumu kartēm.

  Lasīt vairāk
 • Viesu nama Reinis īpašais piedāvājums

  Domājot par pilsētnieku ierobežoto iespēju būt pie dabas, esam izveidojuši īpaši draudzīgu piedāvājumu nakšņošanai viesu namā Reinis, kā alternatīvu, lai patīkamāk pārdzīvotu šo periodu. Dodies prom no pilsētas burzmas un izbaudi pavasarīgas pastaigas Gaujas Nacionālajā parkā.

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta