Gk Reinis un Viesturi draudzība stiprināta!

07. JŪL. 2023
#
7.jūlija saulainā piektdienas pēcpusdienā varens pulciņš abu klubu spēlētāju tikās Viesturu laukumā, lai nostiprinātu draudzību šajā gadā! Aizvadījām atbildes turnīra 18 bedrīšu spēli, atzīmējot jau desmito gadu, kad kopjam attiecības ar viesturniekiem.

 

Reinieši 35 spēlētāju lielā sastāvā ieradās apņēmības pilni atgūt zaudētos punktus, un tas noteikti būtu izdevies, ja labāk pārzinātu aizraujošo Viesturu laukumu, bet mājinieki tomēr piešāvuši svingus savam laukumam prasmīgāk un varēs arī šogad ceļojošo kausu paturēt Viesturos! Sveicam uzvarētājus! Individuālā vērtējumā arī suminājām labākos un bravo mūsu Alīnai Drazdovskai par izcīnīto uzvaru starp dāmām ar 40 Stableford punktiem! Arī trīs no četriem tuvākajiem/tālākajiem sitieniem reiniešiem izdevās paveikt labāk – Agita Lejaskraukle nepārspēta 8.bedrītē, Līva 7.bedrītē un Oļģerts Babris 5.bedrītē!

 

REZULTĀTI

 

Sirsnīgs paldies visiem reiniešiem par dalību un komandas gara stiprināšanu! Paldies Viesturu spēlētājiem par viesmīlīgo uzņemšanu un jautro atmosfēru, bet atcerieties mēs rokas nenolaižam un Reiņa uzvaras spēles vēl priekšā!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta