Balticovo spēka turnīrs izspēlēts! +FOTO

22. OKT. 2023
#
Rudenīgā 22.oktobra svētdienā izspēlējām 18 bedrīšu turnīru, kur divās handikapa grupās sacentāmies Stableford formātā cīnoties par bagātīgu brokastu devu no Balticovo! Sildīja mūs spēlē Balticovo unikālais dzēriens, kuru var dabūt tikai izsolēs pa bargu naudu! Bet mums bija iespēja vienā dienā tikt pie visiem Balticovo labumiem, baudot rudenīgu golfu un vienam otra kompāniju!

 

HCP grupā 19-54 labāko sniegumu parādīja Mārtiņš Iesalnieks ar gūtu 41 Stableford punktu! Savu augstāko vietu šajā sezonā izcīnīja Māris Kalniņš ar gūtiem 40 Stableford punktiem, bet Raivo Bišers noslēdza labāko trijnieku ar 39 Stableford punktiem, kuram jauna mācība noteikumos maksāja uzvaru!

 

HCP grupā 0-18 uzvaru izcīnīja Olavs Legzdiņš ar gūtiem 40 Stableford punktiem, kurš teicās, ka tik labā kompānijā spēlējot, nav grūti parādīt savu labāko spēli! Aivis Susejs piekāpās uzvarai tikai handikapa dēļ, bet Raivo Sarelainens noslēdza labāko trijnieku ar 38 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Balticovo apbalvoja tālāko sitienu autorus, kur labākā starp dāmām gan 3., gan 8.bedrē bija Laura Kalniņa, un Laura, pēc ierakstiem spriežot, sacentās tikai pati ar sevi abos spēles apļos. Starp kungiem 3./12.bedrītē labākais bija Endijs Bāders, bet 8./17.bedrītē Mārtiņš Žvīgurs!

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Paldies Balticovo, personīgi Tomam Auškāpam, par atbalstu un iedvesmojošu atmosfēru!

 

BILDES

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta