999 Tūres SALMO posms izspēlēts!

26. MAJ. 2024
#
26.maija saulainā svētdienā, kad, iespējams, visvairāk cilvēku spēlēja golfu visos Latvijas laukumos dažādu tematu turnīros, Gk Reinis sanāca Salmo cienītāji, makšķernieki, aktīva dzīvesveida piekritēji un Vaišļu ģimenes draugi! Salmo, makšķerēšanas preču gigants, mūs priecēja ar vasarīgu, burvīgu un dzirkstošu dienu, papildus izaicinājumu spēles starplaikā, noderīgām un motivējošām balvām, Hole in one balvu par rezultatīvu sitienu visās bedrītēs, bet pāri visam ar ģimenisko atmosfēru, kādu māk radīt tikai kuplā Vaišļu saime!

 

19 dāmu kuplā konkurencē ar izcilu sniegumu un skaistu uzvaru izcīnīja turnīra patronese Antra Vaišļa, kura uzrādīja savu labāko sezonas sniegumu ar gūtiem 45 Stableford punktiem! Tikai viens punkts šķīra no uzvaras Montu Ziņģi, kura arī spēle gāja no rokas un handikaps tiek strauji deldēts ar gūtiem 44 Stableford punktiem! Goda pjedestālu noslēdza Ingemāra Jansone ar gūtiem 42 Stableford punktiem!

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 uzvarētājam Jānim Rupainim arī 45 Stableford punkti un izcili aizvadīta spēle! Starp 23 konkurentiem augsto otro vietu izcīnīja Ivo Buliņš ar gūtiem 43 Stableford punktiem, kurš ir sācis bieži parādīties Top3 ar uzņēmtu kursu uz uzvaru! Tikai augstāka handikapa dēļ otrai vietai piekāpās Toms Kubliņš, kurš arī uzrādīja savu līdz šim labāko sniegumu, noslēdzot goda pjedestālu!

 

Stiprāko kungu grupā pēc handikapa, rezultāti ne mazāk iespaidīgi un pārliecinošu uzvaru ar 66 neto punktiem izcīnīja Mareks Pocepko ar savu pirmo šīs sezonas Reiņa spēli! Augsto otro vietu izcīnīja vietējā zvaigzne, kas turpina mirdzēt aizvien spožāk un drīz jau handikaps būs rakstāms vienciparu skaitlī, un tas ir neviens cits kā Mārtiņš Bariss, kurš spēlē guva 68 neto punktus! Labāko trijnieku noslēdza Kārlis Strautmanis ar gūtiem 70 neto punktiem, kurš parādījis pēdējā laika strauju spēles progresu!

 

Tālākā draiva autori Salmo bedrītē satrp dāmām bez pārsteigumiem – Monta Ziņģe, bet kungu vērtējumā – Miks Vaišļa! Miks arī guva balvu par labāko sniegumu 9./18.bedrītē!

 

Casting izaicinājumā metot spiningu mērķī vislabākais bez pārsteigumiem bija Guntars Vaišļa! Otro un trešo labāko sniegumu parādīja jaunie makšķernieki Alekss Simanovičs un Tomass Legzdiņš, kā arī Monta Ziņģe tika pie balvas, parādot, ka ir prasmīga ne tikai golfā, bet arī spininga mešanā, ko lai saka – Monta talantīga caur un cauri!

 

Balvas kā no pārpilnības raga un labākā makšķerniece starp golferēm Antra Vaišļa, bet starp kungiem Jānis Rupainis!  

 

Ierosinājums nākam Salmo turnīram –pēc turnīra dodamies uz neaprakstāmi skaisto Vaišļu ģimenes oāzi Ezerrozes, sēžamies laivās un noskaidrojam dzīvajā, kurš un kura ir labākie makšķernieki starp golferiem!  

 

Pēc dienas sniegumiem spriežot pozitīvā un pacilājošā gaisotne bija ievibrējusi golferus savām labākajām spēlēm! Paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Liels paldies Vaišļu ģimenei par turnīra atbalstu un neaizmirstamu dienu!

 

REZULTĀTI

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta