999 Tūres ŌmyGosh! nosvinēts!

30. JŪN. 2024
#
Skaista jūnija izskaņa ar kupli apmeklēto ŌmyGosh! turnīru! Rožu limonāde lija pārpārēm un kombinācijā ar stiprākiem dzērieniem, svings kļuva brīvāks, bumbas lidojums tālāks un prāts līksmāks! Turnīra atbalstītājs par mums rūpējās divos bāros ar dzērienu klāstu visu gaumēm!

 

Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Ineta Rēvalde, kura aizvadīja otro spēli pēc kārtas Reinī parādot ievērojamu spēles progresu, un ar gūtu 41 Stableford punktu uzvara rokā! Tikai viens punkts no uzvaras šķīra talantīgo golferi Lauru Kalniņu, kura arī aizvadīja otro spēli pēc kārtas un no noguruma ne miņas, īstens sportista gars! Laura arī pamanījās papildināt savu kuplo balvu klāstu ar precīzāko sitienu 5./14.bedrītē! Goda pjedestālu noslēdza Sigita Kalniņa ar gūtiem 39 Stableford punktiem!

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-35 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Andis Bērziņš ar gūtiem 46 Stableford punktiem! Šī turnīra statistika rāda, ja spēlē vismaz divas dienas, tad otrajā dienā ir būtisks uzlabojums un Andis arī to apliecināja ar spēles uzlabojumu no +4 uz -10! Jānis Rupainis aizvadīja ievērojamu spēli ar gūtiem 44 Stableford punktiem, izcīnot augsto otro vietu! Edijs Hščanovičs noslēdza godpilno trijnieku ar 43 Stableford punktiem! Ja būtu nominācija izturīgākais golferis, tā būtu viņējā! Aizvadītas trīs spēles pēc kārtas ar sniegumu – 40-43-43 punkti un pa vidu balles līdz rīta ausmai!

 

Zemāko HCP grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja un uzvaras runu teica pēc pāris gadu pārtraukuma Mārtiņš Pukše ar gūtiem 68 neto punktiem! Guntis Gūtmanis demonstrēja stabilu otrās dienas sniegumu un pēc relaksējošas vakara pasēdēšanas gūts 71 neto punkts otro dienu pēc kārtas un nopelnīta augstā otrā vieta! Tomass Legzdiņš noslēdza goda pjedestālu ar -1 un nopelnīja noderīgas balvas, kuras gaidīs viņa 18 gadu svinības!

 

Tālākā sitiena autore 3./12.bedrītē starp dāmām Agita Lejaskraukle, bet kungiem Guntars Ošenieks! Tuvākais mēģinājums tikt pie Toyota C-HR no Amserv izdevās Krišam, kurš kā turnīra patrons piešķīra balvu otrajam labākajam mēģinājumam, ko paveica Andis Bērziņš!

 

Paldies visiem par dalību un burvīgu kopā būšanu! Liels paldies turnīra atbalstītājam Baltic XL, personīgi Krišam Tūnam un viņa komandai, par neaizmirstamu dienu un izcilu turnīra atbalstu!

 

REZULTĀTI

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta