Zaļās ceturtdienas 10.posms izspēlēts!

09. SEP. 2021
#
9.septembra ceturtdienas vakarā, izspēlējot 9 bedrītes trīs handikapa grupās, dalībniekiem bija priekšpēdējā iespēja uzlabot savu kopvērtējuma pozīciju vai iegūt trešo nepieciešamo ieskaites rezultātu! Katras grupas uzvarētāji rādīja iespaidīgus rezultātus, kas arī pozitīvi ietekmēja kopvērtējuma rezultātus.

 

HCP grupā 37-54  ievērojamu sniegumu demonstrēja Normunds Laizāns ar 28 Stableford punktiem! Ja Normunds izspēlēs arī pēdējo atlases posmu, iegūstot trīs nepieciešamos rezultātus, tas būs nopietns pieteikums godalgotai vietai finālā! Jaunais talants Tomass Legzdiņš izcīnīja otro vietu ar gūtu 21 Stableford punktu! Labāko trijnieku noslēdza Iluta Gaile ar 19 Stableford punktiem, kuri ļoti labi papildina jau Ilutas esošos 43 punktus un fināls paliek aizvien neprognozējamāks!

 

HCP grupā 19-36 savu kārtējo iespaidīgo uzvaru izcīnīja Matīss Vorps ar 26 Stableford punktiem, un nu viņš ar kopumā 81 punktu ierindojas pirmajā vietā kopvērtējumā savā grupā! Andrievs Jansons (2.v.) un Mārtiņš Bariss (3.v.) arī aizvadīja labas 9 bedrītes, uzlabojot HCP ar gūtiem 19 Stableford punktiem!

 

HCP grupā līdz 18 kungi un dāmas arī rādīja savus talantus un Kristapam Konrādam tas izdevās vislabāk ar 20 Stableford punktiem! Regulārais ceturtdienu čempions Māris Danieks guva spēlē 19 Stableford punktus, uzlabojot kopvērtējuma pozīciju par vietu augstāk! Arī trešās vietas ieguvējas Vizmas Pūces gūtie 19 Stableford punkti ļāva viņai pakāpties uz augsto otro vietu kopvērtējumā!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem golferiem par foršu ceturtdienas izskaņu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta