Zaļais fināls sadarbībā ar Alus darbnīcu TEIKA izspēlēts!

02. OKT. 2022
#
2.oktobra rudenīgi silta un jautra svētdiena aizvadīta, svinot visu 11 Zaļo posmu noslēgumu! Un svinēt palīdzēja, svingu atbrīvoja un motivēja spēlēt izcili dienas atbalstītājs Alus darbnīca TEIKA! Visas dienas garumā varējām baudīt un lutināt garšas kārpiņas ar dažādām alus garšām! Svētdien bija gan lielā diena visiem, kuri bija ieguvuši vismaz trīs ieskaites individuāla formāta ceturtdienās, cīnoties par nākamās sezonas gada kartēm , gan visiem alus un golfa cienītājiem, jo vērtējām arī dienu atsevišķi!

 

HCP ieskaitē 37-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Inga Ikauniece, kura guva vēl neredzētus punktus spēlē – 50! Augsto otro vietu izcīnīja jaunais talants no Valmieras Kristaps Boris ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza vēl viens golferis no Valmieras, kuram teju visas Reiņa spēles padodas HCP vai labāk – Alberts Stulbergs ar gūtiem 37 Stableford punktiem!

 

HCP grupā 19-36 uzvara atkal pārliecinoša un punkti ievērojami – 48, kas izdevās Rūdolfam Sviklim! 26 spēlētāju konkurencē augsto otro vietu izcīnīja Mārtiņš Zviedris ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Legzdiņš ar gūtu 41 Stableford punktu!

 

Stiprākajā HCP grupā rezultāti rāmāki, un visu goda pjedestāla sadalījumu noteica vien HCP! Otrā golfa karjeras uzvara izcīnīta Endijam Bāderam, izspēlējot laukumu savā HCP! Otro un trešo godalgoto vietu ieņēma Mārtiņš Bariss un Dāvis Eniks!

 

REZULTĀTI

 

Bet cīņa par kopvērtējumu un sastrādāto visas sezonas garumā HCP grupā 37-54 vainagojās ar lielākajiem panākumiem Ingai Ikauniecei, kura pārliecinoši uzvarēja ar 132 punktiem kopā! Kopvērtējuma otrais labākais sniegums izdevās Albertam Stulbergam, bet trešais Edijam Eglītim!

 

HCP grupā 19-36 cīņa par kopvērtējuma bija vissīvākā un visu izšķīra vien sitiens! Ar 111 punktiem uzvaru izcīnīja Jānis Legzdiņš, kuram ar 110 punktiem piekāpās Roberts Kārkliņš un Rūdolfs Sviklis!

 

Sīva cīņa bija vērojama arī HCP grupā līdz 18, un ar 100 punktiem uzvaru izcīnīja Andris Vilisons! Par 4 punktiem uzvarai piekāpās Kārlis Strautmanis un Mārtiņš Bariss!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Savukārt tuvākā sitiena karodziņam autors 9./18.bedrītē bija Mārtiņš Zviedris, bet tālākais sniegums 4./13.bedrītē izdevās golfa zvaigznei Indrai Eniņai!

 

Paldies liels visiem spēlētājiem par dalību svētdien un paldies par ceturtdienu patiesa prieka devu visas sezonas garumā! Milzīgs paldies Alus darbnīcai TEIKA, personīgi Jānim Pumpiņam, par turnīra atbalstu!  

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta