Zaļā treniņturnīra pēdējais atlases posms izspēlēts!

12. SEP. 2019
#
12.septembra ceturtdienas vakarā 29 golferi izspēlēja vienpadsmito jeb pēdējo individuālās ieskaites Zaļo treniņturnīru, kurā daudziem tika gūti būtiski punkti priekš fināla turnīra, kurš notiks jau šajā svētdienā, 22.septembrī, kad noskaidrosim 3 laimīgos, kuri nākamajā sezonā varēs spēlēt GK Reinis bez maksas!

 

Dāmu ieskaites grupā Inga Lukašēviča izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar lielisku sniegumu – 23 Stableford punktiem! Otro labāko sniegumu uzrādīja Aija Medne ar gūtiem 19 Stableford punktiem! Dace Bole noslēdza labāko trijnieku ar 17 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 starp 11 dalībniekiem labāko trijnieku sarindoja HCP, jo visi balvu ieguvēji spēlē guva 21 Stableford punktu! Attiecīgi pirmais – Rolands Birziņš, otrās vietas ieguvējs – Jānis Legzdiņš, bet trešās – Toms Valainis!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26 bija viskuplākā konkurence un ar 21 Stableford punktu uzvaru izcīnīja Ingars Andževs, kuram tikai par vienu punktu piekāpās otrās vietas ieguvējs Dāvis Volksons, bet labāko trijnieku noslēdza Juris Grazdiņš ar gūtiem 18 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Pēc aizvadītiem 11 atlases posmiem un summējot trīs labāko posmu rezultātus līderos ir apvienotajā kungu un dāmu grupā ir Endijs Bāders un Allans Parijancs, kuriem abiem ir 73 Stbl punkti un Māris Danieks, kuram ir 72 punkti 3 posmu kopsummā.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 līderos ir Marks Danieks un Viesturs Megnis, kuriem abiem ir 69 Stbl punkti! Arī Rolands Kreicbergs ar 2 punktu starpību piesaka nopietnu kandidatūru uz 1.vietu!

 

Starp dāmām ar 8 punktu izrāvienu līderēs ir Inga Lukašēviča ar 68 punktiem, bet Dacei Bole arī ir visas iespējas pretendēt uz uzvaru, tāpat arī Ilgai Kipļukai ar 58 punktiem!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Šo svētdien, 22.septembrī, gūtie punkti būs noteicošie, kuriem spēlētājiem būs iespēja tikt pie 2020.gada sezonas kartes! Bet tie spēlētāji, kas nav pirmajā trijniekā, nebēdā, jo svētdienas spēles rezultāti nav prognozējami!

 

Paldies visiem dalībniekiem par ceturtdienas vakaru un foršu kopā būšanu!

 

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta