Zaļā treniņturnīra FINĀLS izspēlēts!

22. SEP. 2019
#
Aizvadītas nedēļas svētdienā pulcējās 40 spēlētāji, kuri izspēlēja 18 bedrītes Stableford formātā, no kuriem lielākā daļa arī pretendēja uz lielo balvu – nākamās sezonas gada kartes izcīņu! Laika apstākļi nelutināja spēlētājus, bet tie, kuri bija spēlējuši ALKOUTLET turnīrā un izturējuši tās dienas laika apstākļu pārbaudījumus, šajā svētdienā nokrišņus pat nepamanīja!

 

Svētdienas labāko sniegumu dāmu grupā ar HCP 27-54 uzrādīja Dace Pajate ar gūtiem 38 Stableford punktiem, otrā – Dace Bole ar gūtiem 32 Stableford punktiem, bet trešā labākā Ilga Kipļuka ar 30 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis Berķis ar gūtiem 42 Stableford punktiem. Augsto otro vietu ieguva Rolands Birziņš ar gūtiem 39 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Ainārs Ščipčinskis ar gūtiem 37 Stableford punktiem!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26 bija viskuplākā konkurence un labāko sniegumu uzrādīja Jānis Ciaguns ar gūtiem 38 Stableford punktiem! Tikai par vienu punktu Jānim piekāpās otrās vietas ieguvējs Allans Parijancs, kuram savukārt arī par punktu piekāpās trešās vietas ieguvējs Steven Strange!

 

REZULTĀTI

 

Bet lielākā dienas sacensība notika par kopvērtējuma rezultātiem, kur par pamatu tika ņemti trīs labākie ceturtdienu individuālās ieskaites posmu rezultāti un svētdienas turnīrā gūtiem punkti!

 

Dāmu grupā pie nākamās sezonas gada kartes tika Inga Lukašēviča, kura guva kopsummā 97 Stableford punktus un kā pati izteicās, ka tik spriedzes pilna spēle vēl nebija aizvadīta! Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Dace Bole ar 92 Stableford punktiem! Trešā labākā kopvērtējumā Ilga Kipļuka ar 88 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27 -54 nākamās sezonas gada karti izcīnīja Marks Danieks, kurš arī noturēja savu līdera pozīciju ar 105 Stableford punktiem! Tikai divi punkti šķīra no gada kartes 2.vietas ieguvēju Rolandu Kreicbergu, bet trešais labākais kopvērtējumā – Rolands Birziņš ar 102 Stableford punktiem!

 

Apvienotajā kungu un dāmu ieskaites grupā cīņa par lielo balvu bija vissīvākā un tikai viens punkts šķīra pirmo vietu no otrās un Allans Parijancs izcīnīja uzvaru ar 110 Stableford punktiem. Augsto otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Endijs Bāders ar 109 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Ingars Andževs ar 99 Satbleford punktiem!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību svētdien un dalību visas vasaras garumā, padarot ceturtdienu vakarus par maziem svētkiem!

Paldies Valdim Liepiņam par pozitīva gara uzturēšanu un jauno golferu ievadīšanu golfa pasaulē!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta