Zaļā treniņturnīra 9.posms izspēlēts!

25. AUG. 2022
#
25.augusta ceturtdienā izspēlējam jau devīto individuālās ieskaites posmu, kur trīs HCP ieskaites grupās dalībnieki mērojās prasmēs par labāko sniegumu kā šajā dienā, tā dodot artavu kopvērtējumam!

 

HCP grupā 37-54 savu labāko sniegumu parādīja jaunais talants Patriks Roziņš ar gūtiem 28 Stableford punktiem, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru 9 bedrītes izspēlējot ar 18 bedrīšu cienīgu rezultātu! Godpilno otro vietu izcīnīja Avotu laukuma spēlētājs Alberts Stulbergs ar gūtiem 23 Stableford punktiem! Tikai HCP dēļ otrai vietai piekāpās Andris Putniņš, nospēlējot teicamu spēli ar 23 Stableford punktiem!

 

HCP grupā 19-36 uzvaru izcīnīja Kristīne Stulberga, kura tāpat kā Alberts ar tukšām rokām ne reizi nav mājup devušies pēc labi pavadīta vakara Reinī! Tikai pa sitienu uzvarai piekāpās vēl viens Avotu laukuma spēlētājs Gatis Plusniņš, izcīnot augsto otro vietu! Andrievs Jansons noslēdza godpilno trijnieku ar ievērojamu sniegumu – 20 Stableford punktiem!

 

Arī stiprākā HCP grupa šoreiz ar rezultātiem neatpalika un Māris Danieks izcīnīja kārtējo uzvaru ar 22 Stableford punktiem un diviem bērdijiem! Kārlis Strautmanis izcīnīja otro vietu ar 20 Stableford punktiem un īglu pirmajā bedrītē! Jānis Ciaguns noslēdza labāko trijnieku ar gūtiem 16 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un foršu kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta