Zaļā treniņturnīra 8.posms izspēlēts!

17. AUG. 2023
#
17.augusta ceturtdienas vakars aizvadīts izspēlējot jau astoto individuālās ieskaites posmu! 41 spēlētājs izspēlēja 9 bedrītes, trenējot golfa iemaņas un gūstot ieskaites vērtējumu, kurš, iespējams, būs viens no četriem labākajiem!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar 18 bedrīšu cienīgu rezultātu strauji progresējošais golferis Ingars Zagorskis, kurš 9 bedrīšu spēlē guva 29 Stableford punktus! Ingaram šāds sniegums arī nodrošināja izkļūšanu no šīs grupas un tagad jau būs jāmērojas grupā ar HCP 19-36! Andris Putniņš arī aizvadīja jaudīgu spēli un guva 26 Stableford punktus un šobrīd balansē uz robežas starp pieminētajām handikapa grupām! Atvars Ozoliņš savā golfa karjeras pirmajā turnīrā guva 26 Stableford punktus un piekāpās otrai vietai tikai dēļ handikapa!

 

HCP grupā 19-36 rezultāti jaudīgi un blīvi, un 14 no 22 spēlētāji izspēlēja ar 18 un vairāk punktiem! Viss goda pjedestāls spēlē guva 24 Stableford punktus un tikai handikaps sadalīja, ka uzvaru izcīnīja Arnis Ļeļs, otrais Patriks Buliņš, bet trešā Iluta Gaile!

 

Stiprāko handikapu grupā uzvaru izcīnīja ar 22 Stableford punktiem Māris Danieks, kurš teica, ka panākumu atslēga esot regulārs treniņš, lai gan viņa gadījumā regularitāte ir reizi mēnesī, ko kompensēja iedvesmojošs flaits! Mārtiņš Bariss izcīnīja otro vietu ar 21 Stableford punktu un turpina deldēt savu handikapu! Jānis Ciaguns noslēdza labāko trijnieku ar 18 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta