Zaļā treniņturnīra 4.posms izspēlēts!

22. JŪN. 2023
#
22.jūnijā, dienā pēc Saulgriežiem, golferi sasmēlušies Saulstāvju dienas dabas enerģiju, lika to lietā ceturtajā Zaļā treniņturnīra posmā, kur rādīja ievērojamus sniegumus!

HCP grupā 37-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja ar iespaidīgu sniegumu Andris Krauja ar gūtiem 30 Stableford punktiem! Arī ievērojams sniegums padevās otrās vietas ieguvējam Edgaram Augstkalnam, kurš 9 bedrīšu spēlē guva 27 punktus! Labāko trijnieku noslēdza Sergejs Pianovs ar gūtu 21 Stbaleford punktu!

HCP grupā 19-36 rezultāti tikpat maģiski kā lielo HCP grupā, un uzvaru izcīnīja Ivars Belovs ar gūtiem 27 Stableford punktiem! Arī Monta Ziņģe uzlaboja handikapu ar gūtiem 24 Stableford punktiem, gūstot otro vietu! Raivis Uškeniks noslēdza goda pjedestālu ar 23 Stableford punktiem!

Stiprākajā HCP grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja vienīgā dāma starp visiem dalībniekiem – Laura Kalniņa ar gūtiem 23 Stableford punktiem! Mārtiņš Bariss parādīja otro labāko sniegumu ar gūtiem 19 Stableford punktiem, bet trešais labākais – Jānis Ciaguns ar 16 Stableford punktiem!