Zaļā treniņturnīra 4.posms izspēlēts!

06. JŪN. 2019
#
Vēl viens burvīgs ceturtdienas vakars aizvadīts izspēlējot 9 bedrīšu Zaļo treniņturnīru! Trīs ieskaites grupās dalībnieki guva punktus, kuri daudziem ļoti iespējams būs vieni no trim nepieciešamajiem ieskaites rezultātiem, lai kvalificētos fināla posmam!

Dāmu grupā šoreiz bija konkurence starp sešām dalībniecēm, un pirmo trīs vietu ieguvējas būtiski uzlaboja HCP un demonstrēja pārliecinošu sniegumu! Uzvarētāja Evita Bādere ieguva 9 bedrīšu spēlē 24 Stableford punktus un tagad ir tikai viena punktu attālumā no iekļūšanas kungu un dāmu apvienotajā grupā ar HCP līdz 26! Otrās un trešās vietas ieguvējas izspēlēja ar 22 Stableford punktiem un HCP noteica, ka Ilga Kipļuka ierindojās otrajā vietā, bet labāko trijnieku noslēdza Ivita Asare!

Kungu ieskaites grupā ar HCP 27-54 piecpadsmit dalībnieku konkurencē uzvarēja Māris Danieks, kurš atzīmēja, ka esot nospēlējis savu līdz šim labāko 9 bedrīšu spēli un gūti tika 27 Stableford punkti! Danieku ģimenei šī ceturtdiena bija veiksmes zīmē, jo arī Marks Danieks guva ievērības cienīgu rezultātu – 24 Stableford punktus un izcīnīja augsto otro vietu! Labāko trijnieku noslēdza Viesturs Megnis, kurš arī būtiski uzlaboja HCP ar gūtiem 22 Stableford punktiem!

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26 uzvaru izcīnīja un arī aizvadīja vienu no labākajām savām spēlēm Ingars Andževs ar gūtiem 22 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Jānis Ciaguns, kurš guva 21 Stableford punktu un kopš sezonas sākuma nav gandrīz neviena turnīra, kurā Jānis nebūtu ieguvis kādu godalgotu vietu! Labāko trijnieku noslēdza Valdis Strupčenko ar gūtiem 19 Stableford punktiem!