Zaļā treniņturnīra 4.posms izspēlēts!

09. JŪN. 2022
#
Aizvadītās nedēļas ceturtdienā izspēlējām jau ceturto individuālās ieskaites treniņturnīra posmu! Trīs ieskaites grupās Stableford formātā dalībnieki centās iegūt kādu no trim labākajiem ieskaites posmiem vai vienkārši izbaudīt siltu un mierīgu ceturtdienas vakaru!

 

HCP grupā 37-54 pārliecinošu uzvaru ar iespaidīgu rezultātu parādīja Jānis Drazdovskis ar gūtiem 26 Stableford punktiem! Arnis Ļeļs izcīnīja otro labāko rezultātu ar ne mazāk jaudīgu rezultātu – 23 punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Kārlis Brils ar gūtu 21 Stableford punktu!

 

HCP grupā 19-36 dalībnieki spridzināja ar rezultātiem un lai pretendētu uz godalgoto trijnieku bija jāizspēlē laukumu ar vismaz 20 punktiem! Tas izdevās Jānim Ikauniekam un Helmutam Žagaram, kuri pēc HCP ieņēma otro un trešo vietu, bet uzvaru izcīnīja ar 23 Stableford punktiem Māris Lazdiņš!

 

Stiprākajā HCP grupā uzvaru izcīnīja Vizma Pūce ar 21 Stableford punktu! Jānis Pumpiņš arī aizadīja sekmīgu spēli ar gūtiem 19 Stableford punktiem! Savukārt savā HCP izdevās izspēlēt un noslēgt labāko trijnieku Matīsam Kliginam ar pirmo spēli šajā sezonā!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta