Zaļā treniņturnīra 3.posms izspēlēts!

26. MAJ. 2022
#
26.maija prognozētā lietainā ceturtdiena nenobiedēja 26 golferus, kuri mēroja 9 bedrītes trīs ieskaites grupās un trako lietu izjuta vien pēdējā bedrītē!

 

Labāko sniegumu HCP grupā 37-54 parādīja Jānis Drazdovskis, kurš parāda dominanci jau otro Zaļā turnīra posmu pēc kārtas ar stabilu rezultātu – 22 Stableford punktiem! Valmierietis Alberts Stulbergs pēc divu nedēļu pauzes atgriežas Zaļajā ceturtdienā un uzreiz ar 22 punktiem un otro vietu! Labāko trijnieku noslēdza Iluta Gaile arī ar izcilu sniegumu – 21 Stableford punktu!

 

HCP grupā 19-36 dalībnieki uzrādīja reti labus sniegumus, un lai uzvarētu vajadzēja izspēlēt savu līdz šim sezonas labāko spēli, kas izdevās Arturam Kāršeniekam ar gūtiem 25 Stableford punktiem! Arī Christopher Rymer rādīja, ko māk un tikai par punktu atpalika no pirmās vietas! Zaļo turnīru līderis Jānis Ikaunieks šoreiz trešajā vietā, bet arī ceturtdienas super rezultātu iespaidā nopelnīti veseli 23 Stableford punkti!

 

Stiprākajā HCP grupā punkti pieticīgāki, bet tāpat iespaidīgi! Uzvaru izcīnīja Olavs Legzdiņš, kuram ar vieglu roku izdevās iegūt 21 Stableford punktu! Otrais labākais sniegums Raivo Raudzepam ar 19 Stbaleford punktiem, bet savā HCP izspēlēja Pēteris Rakuls!

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta