Zaļā treniņturnīra 2.posms izspēlēts!

09. MAJ. 2019
#
9.maija ceturtdienā notika Zaļā treniņturnīra 2.posma izspēle trijās ieskaites grupās – kungu un dāmu ar HCP 27-54 un apvienotā kungu un dāmu grupa ar HCP līdz 26.

 

Dāmu ieskaites grupa pagaidām bez konkurences, iespējams, dāmas taupa savus handikapus 18 bedrīšu turnīriem.. Tikmēr Ivita Asare izmanto ceturtdienas vakarus, lai pozitīvā un sportiskā atmosfērā gūtu 12 Stableford punktus, uzlabotu golfa iemaņas un iegūtu vēl vienu ieskaites rezultātu!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 27-54 bija viskuplāk pārstāvēta, un ievērības cienīgu rezultātu priekš 9 bedrīšu turnīra – 25 Stableford punktus – guva pirmās vietas ieguvējs Viesturs Megnis! Arī otrās vietas ieguvējs Allans Parijancs 9 bedrīšu spēlē guva lielisku rezultātu – 22 Stableford punktus! Uz trešo vietu ar 19 punktiem gāja 4 dalībnieki, bet Jāņa Kalēja HCP noteica priekšroku pār konkurentiem!

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā pirmo vietu izcīnīja un vienīgais savā grupā nospēlēja labāk par savu HCP Olavs Legzdiņš ar gūtu 21 Stableford punktu! Otrās un trešās vietas ieguvēji spēlē guva 17 Stableford punktus, un HCP noteica vietu sadalījumu, attiecīgi otro izcīnīja Jānis Ciaguns, bet labāko trijnieku noslēdza Dāvis Volksons!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem dalībniekiem par kopā būšanu un lielisku ceturtdienas izskaņu!