Zalā treniņturnīra 10.posms izspēlēts!

08. SEP. 2022
#
8.septembra kārtējā foršā ceturtdiena aizvadīta, izspēlējot 9 bedrītes Stableford formātā trīs HCP grupās! Neskatoties uz HCP kritumu vairumam spēlētāju, super spēles turpinās un fināla iznākums paliek aizvien neprognozējamāks! Bet līdz tam vēl nedaudz jāpaciešas, kad 2.oktobrī varēsim baudīt alus darītavas TEIKA gardo aliņu un pacīnīties par nākamās sezonas gada kartēm!

 

HCP grupā 37-54 Andris Putniņš izcīna uzvaru un iegūst ļoti vērtīgus 22 Stableford punktus kopvērtējumam! Senda Krastiņa izcīno augsto otro vietu ar 18 Stableford punktiem, bet Karīna Ločmele noslēdza labāko trijnieku ar 15 punktiem!

 

HCP grupā 19-36 kārtējo uzvaru izcīnīja Roberts Kārkliņš ar gūtiem 25 Stableford punktiem, kurš kā pats atzinās, esot uz golfa viļņa! Tikai par punktu mazāk, bet tāpat ievērojams sniegums izdevās Arnim Ļeļam, gūstot augsto otro vietu! Rūdolfs Sviklis piekāpās otrai vietai tikai augstāka HCP dēļ!

 

Stiprākajā grupā spridzināja Matīss Kligins, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 23 Stableford punktiem un trim bērdijiem pēc kārtas, noejot laukumu ar 35 sitieniem! Bravo! Olafs Vītols izcīnīja otro vietu ar 19 Stableford punktiem, bet regulārais top3 spēlētājs Jānis Ciaguns noslēdza goda pjedestālu, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

Atlicis vairs tikai viens individuālās ieskaites posms, tāpēc izmantojiet iespēju uzlabot savu “standingu” pirms lielā fināla!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta