Zaļais fināls sadarbībā ar ALUS DARBNĪCU TEIKA izspēlēts!

10. OKT. 2021
#
Saulaina oktobra svētdiena izbaudīta spēlējot golfu un malkojot pasakainu alu ne no šīs pasaules! Alus ir gards ne tikai karstās vasaras dienās, bet spēlējot golfu jebkuros laika apstākļos, un šoreiz mūs priecēja ALUS DARBNĪCA TEIKA! Svētdien vērtēšana notika divās ieskaitēs – atsevišķi 10.oktobra, kur labākie devās mājup ar patiesu smaidu, zinot, ka vakars izdevies ar Alus Darbnīcas Teikas aliņiem un vēl bonusā iegūtā dāvanu karte dos iespēju iepriecināt kādā jaukā reizē draugus un mīļos ar Alus Darbnīcas Teika dzērieniem, kuri paši no darbnīcas atradīs ceļu uz svinību vietu, kā arī kopvērtējuma ieskaitē!

 

10.okotbra labākie jeb ALUS DARBNĪCAS TEIKA dāvanu ieguvēji tika noskaidroti 3 ieskaites grupās. Ieskaites grupā ar HCP 37-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja jaunais golferis Mārcis Milaknis, kuram degustācija nāca par labu un tika gūti 50 Stableford punkti! Augsto otro vietu izcīnīja Linda Trečaka, kura uzrādīja savu līdz šim labāko sniegumu Reinī – 44 Stableford punktus! Mārtiņam Saulim arī spēle padevās un gūti tika 40 Stableford punkti

 

Kuplajā HCP grupā 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Agnis Vītols ar gūtiem 46 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ar 40 Stableford punktiem ieguva Roberts Kārkliņš, bet Andris Vaskāns noslēdza labāko trijnieku ar 39 Stableford punktiem!

 

Stiprākajā HCP grupā uzvaras balvu ieguva Aivars Veiss ar 42 Stableford punktiem, kurš teicās citādāk nevarētu nemaz būt, spēlējot tik iedvesmojošā flaitā! Augsto otro vietu izcīnīja Raivo Raudzeps ar 40 Stableford punktiem, bet Jānis Ciaguns noslēdza labāko trijnieku, izspēlējot turnīru savā HCP!

 

REZULTĀTI

 

Bet svētdiena lielākai daļai spēlētāju bija visas vasaras garumā ceturtdienu vakaros sastrādāto augļu novākšana, cerot finālā parādīt personisko gada spēli un iegūt savā īpašumā nākamās sezonas gada karti!

 

HCP grupā 37-54 kopvērtējumā uzvarēja un saglabāja savu līdera pozīciju Mārtiņš Saulis ar kopā gūtiem 113 punktiem! Ar 108 punktiem kopvērtējumā otro vietu izcīnīja Jānis Saulis, bet ar lielisku noslēdzošo spēli savu pozīciju uzlaboja Linda Trečaka, kura ieguva trešo vietu kopvērtējumā ar 106 punktiem!

 

HCP grupā 19-37 kaislības virmoja visvairāk, bet savu pozīciju saglabāja un nosargāja Matīss Vorps, kurš ieradās uz minimāli nepieciešamajām trim ceturtdienām, guva 18 bedrīšu cienīgus rezultātus deviņu bedrīšu spēlē un ar zolīdu 34 punktu rezultātu svētdienas spēlē izcīnīja uzvaru kopvērtējumā ar 115 punktiem! Artūrs Zuļģis kopvērtējumā ar 107 punktiem izcīnīja otro vietu. Trešais labākais kopvērtējumā, piekāpjoties otrai vietai tikai HCP dēļ – Roberts Kārkliņš, kurš ar lielisku svētdienas spēli no sestās vietas kopvērtējumā pacēlās uz augsto trešo! Bet Roberta prieks bija dalīts, jo kļūdas dēļ kopvērtējuma tabulā, viņa balva un miljons atvainošanās vēl ir ceļā pie viņa!

 

Stiprākajā HCP grupā spriedze bija augsta, jo visi līderi spēlē devās plecu pie pleca un zināja savu atrašanos vai neatrašanos uz pjedestāla pēc katras bedrītes izspēles! Un šajā grupā uzvarēja pieredze, sports kā dzīvesveids un neapstrīdams talants – Jānis Ciaguns, kurš pirms fināla bija vēl otrā vietā, bet ar pārliecinošu fināla spēli parādīja savu dominanci! Otro vietu izcīnīja Alus Darbnīcas TEIKA saimnieks Jānis Pumpiņš ar gūtiem 97 punktiem kopvērtējumā, bet Valdis Strupčenko noslēdza labāko trijnieku ar 95 punktiem kopumā, arī pakāpjoties pēc svētdienas spēles par divām vietām!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu kā svētdien, tā visas vasaras garumā! Paldies ALUS DARBNĪCAI TEIKA, personīgi Jānim Pumpiņam, par turnīra atbalstu un alus izbaudīšanu jaunā līmenī!

 

No sirds sveicam visus laimīgos sezonas karšu ieguvējus un ceram uz biežu tikšanos 2022.gada sezonā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta