Zaļā GOLFSHOP.LV svētdiena izspēlēta!

14. AUG. 2022
#
14.augusts katrā Latvijas pusē pulcēja golfu mīlošus cilvēkus, kuri izvēlējās būt golfa laukumā un cīnīties ar kārtīgu vasaras svelmi, kā pavadīt laiku pie jūriņas. Sportiskākie baudīja Jūrmalas trešo amatieru čempionāta sacensību dienu, savukārt Valmieras pusē Avotos pulcējās uz labu atpūtu vērsti golferi, kur vēl jāspēj turēt divas dienas svinēt un golfu uzspēlēt iekš Vidzemes čempionāta! Un pa vidu starp Jūrmalu un Valmieru, Siguldas novada Reinī sanāca golferi, kuriem pie sirds golfs vienas dienas devā ar dzirkstošu atmosfēru un motivējošas balvas no, iespējams, labākā golfa veikala Latvijā – GOLFSHOP.LV! Izspēlējām 18 bedrītes trīs HCP grupās jeb dubultā Zaļā ceturtdiena! Papildus godalgotām vietām bija jauns izaicinājums katrā bedrītē – garākais puts vai chip in un šeit laimīgā loze varēja izkrist jebkuram! Neskatoties uz svelmainiem laika apstākļiem, katras grupas līderiem rezultāti bija iespaidīgi un viņu līdz šim labākie!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar pārliecinošu sniegumu Edijs Hščanovičs ar gūtiem 45 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ar savu līdz šim labāko Reiņa sniegumu parādīja Ivo Buliņš ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Mārtiņam Pilsētniekam arī spēle gāja no rokas un tika gūti 38 punkti un godpilnā trešā vieta!

 

Viskuplāk pārstāvētajā grupā ar HCP 19-36 savu labāko spēli demonstrēja un pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dace Bole ar gūtiem 49 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Helmuts Žagars ar gūtiem 42 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Jānis Ikaunieks, kurš šoreiz pēc 46 punktu sērijas, spēlēja mierīgāk un guva 40 punktus!

 

HCP grupā līdz 18 skaistu uzvaru izcīnīja ar super sniegumu – 45 Stableford punktiem - Valdis Strupčenko, kuram jau otrā uzvara vienā nedēļā un kā pats atzinās, tika atgūta ticība saviem golfa spēkiem! Teicama spēle izdevās arī Ričardam Derkačam, kurš ar gūtu 41 Stableford punktu, izcīnīja augsto otro vietu! Godalgoto trijnieku noslēdza Agita Lejaskraukle, kura ar vieglu svingu labā kompānija sapelnīja 37 Stableford punktus!

 

REZULTĀTI

 

Tālākā puterējuma vai iečipošanas disciplīnā pie divām balvām tika Jānis Ikaunieks, kurš gan palika nepārspēts 9./18.bedrītē, gan viņa rezultatīvo čipu no bunkura 1./10.bedrītē neviens nepārspēja. Mārtiņš Bariss izcīnīja 2.bedrītes balvu, ieputerējot 12 m putu. 3.bedrītē nepārspējama ar teju 5 m putu palika Evita Bādere, savukārt 4.bedrītē viss salikās kā vajag Mārtiņam Pilsētniekam ar 8 m sekmīgu putu! 5.bedrītē Raivja Uškenika drosmīgs teju 6 m garš puts deva iespēju tikt pie Golfshop.lv balvas! 6.bedrītē sekmīgi izdevās 8,5 m garš puts jaunajai golferei Ingrīdai Grīnbergai, bet 7.bedrītē Ričarda 4,3 m garais ripinājiens netika pārspēts! 8.bedrītes balva tika Aijai Mednei, kura iečipoja bedrītē no 13 m attāluma!  

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Liels paldies GOLFSHOP.LV, perosinīgi Valdim Liepiņam, par super dienu un motivējošām balvām!

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta