Zaļā ceturtdiena izspēlēta!

30. JŪL. 2020
#
Aizvadītās nedēļas ceturtdienā izspēlējam jau astoto Zaļās ceturtdienas individuālās ieskaites posmu! Dalībnieki izspēlēja laukumu trīs HCP grupās, cīnoties par, iespējams, vienu no trim labiem rezultātiem, kuri nepieciešami, lai pretendētu fināla turnīrā uz nākamās sezonas gada kartēm!

 

HCP grupā 37 un vairāk pārliecinoši labāko sniegumu grupā un arī personīgi labāko šosezon uzrādīja Jānis Legzdiņš ar gūtiem 23 Stableford punktiem! Otro vietu izcīnīja Baiba Saulāja ar gūtiem 19 Stableford punktiem, bet trešo labāko rezultātu uzrādīja vēl viena daiļā dzimuma pārstāve Dace Bole, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

HCP grupā 19-36 savu pirmo uzvaru šajā sezonā izcīnīja Arturs Kāršenieks ar 21 Stableford punktu, kuram šī uzvara bija neliels, bet patīkams mierinājums pēc iepriekšējās dienas pūliņiem uzstādīt Latvijas rekordu izpletņlekšanā nespējot 30 lecējiem izpildīt 30way kombināciju! Otro vietu izcīnīja Pēteris Kalniņš, kurš piekāpās Arturam tikai dēļ HCP! Labāko trijnieku noslēdza Viesturs Megnis ar gūtiem 19 Stableford punktiem.

 

Stiprāko spēlētāju grupā dominēja Jānis Ciaguns, kurš izspēlēja laukumu ar 39 sitieniem un 21 Stableford punktu! Arī lielisku sniegumu uzrādīja otrās vietas ieguvējs Ints Pērkons, tikai par vienu punktu piekāpjoties uzvarai. Allans Parijancs noslēdza godpilno trijnieku, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Šobrīd kopvērtējumā pēc trīs posmu kopsummas zemākā HCP grupā līdera pozīcijas tur Māris Zaķītis, bet viņam atslābināties neļauj Allans Parijancs, kurš pārcēlās no vidējās grupas ar visiem punktiem un tikai par vienu punktu atpaliek no Māra! Arī Andrim Muižniekam ir tikai par 2 punktiem mazāk, tā ka viss ir iespējams un arī tiem, kuri šobrīd nav nosaukti!

HCP grupā 19-36 šobrīd līdera pozīciju kopvērtējumā tur Viesturs Megnis, Rolands Birziņš un Pēteris Kalniņš. Savukārt lielo HCP grupā dominē Baiba Saulāja un Artūrs Amats, bet šī varētu būt grupa, kurā vēl gaidāmas daudz izmaiņas un jaunpienācēju!

 

Paldies visiem dalībniekiem par foršu ceturtdienas izskaņu un kopā būšanu!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta