Wild Child Cup sadarbībā ar Vīnoga.lv izspēlēts!

16. OKT. 2022
#
Aizvadītās nedēļas svētdiena bija golfa aktivitātēm piesātināta visās Latvijas pusēs, bet Reinis pulcēja tos golferus, kuriem tīk uzspēlēt foršā kompānijā dzirkstošā atmosfērā! Turnīra labākie varēja izbaudīt stiprākas dziras, ko piedāvā Vīnoga.lv un pat tādus dzērienus, kurus nevar iegādāties nekur citur, kā tikai Vīnoga.lv!

 

Starp dāmām pārliecinošu uzvaru izcīnīja Eva Sietiņsone, kura spēlē guva 40 Stableford punktus un bērdiju grūtākajā bedrē! Otrs labākais sniegums padevās Lindai Pucēnai ar gūtiem 37 Stableford punktiem! Inga Muciņa noslēdza labāko dāmu trijnieku ar gūtiem 35 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 kārtējo uzvaru izcīnīja un turpina aktīvi deldēt savu HCP Jānis Drazdovskis ar gūtiem 44 Stableford punktiem! Mārtiņam Jansonam arī spēle padevās un tika gūts 41 Stableford punkts, bet Ivo Buliņš piekāpās tikai augstāka HCP dēļ, noslēdzot goda pjedestālu!

 

Stiprāko kungu grupā ar būtisku atrāvienu uzvaru izcīnīja Mārtiņš Zviedris, demonstrējot labāko sezonas (-5) spēli Gk Reinis! Savā HCP izspēlēja otrās vietas ieguvējs Jānis Ciaguns, bet godpilno trešo vietu izcīnīja Vladimirs Smirnovs ar 74 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem golferiem par dalību un kopā būšanu! Paldies Vīnoga.lv, personīgi Robertam Kārkliņam, par turnīra atbalstu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta