Turnīrs Divi vienā izspēlēts!

03. SEP. 2022
#
3.septembra rudenīgā svētdienā izspēlējām 18 bedrītes divās HCP grupās līdz 18 un virs, kur dalībnieki izspēlēja turnīru Stableford formātā un azartiskākie arī Stroke Neto! Rezultāti vairumam bija ievērības cienīgi un spēles progress vēl joprojām turpinās, un spēles paliek ar katru turnīru labākas!

 

HCP grupā 19-54 pirmās četras vietas ieguva 45 Stableford punktus un tikai HCP sakārtoja goda pjedestālu! Roberts Kārkliņš turpina plūkt laurus ar sīvā cīņā pelnītu uzvaru! Robertam papildus arī  augstā otrā vieta Stroke Neto vērtējumā! 26 spēlētāju lielā konkurencē augsto otro vietu izcīnīja Raivis Uškeniks, kuram papildus izdevās iegūt arī trešo vietu Stroke Neto vērtējumā! Jaunā zvaigzne Patriks Buliņš noslēdza goda pjedestālu ar labāko sezonas sniegumu Reinī!

 

Stiprākajā HCP grupā rezultāti nebija tik iespaidīgi, izņemot uzvarētāju Juri Čerpinski, kurš ar gūtiem 44 Stableford punktiem paņēma teju visas balvas – uzvaru savā HCP grupā, uzvaru kopējā Stroke Neto vērtējumā un vēl palika nepārspēts tālākā sitiena disciplīnā 3./12.bedrītē! Guntars Imše ar 35 Stableford punktiem izcīnīja otro vietu, bet Daiga Puisīte izcīnīja trešo vietu ar 33 Stableford punktiem!   

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta