999 Tūres posms BALTICOVO izspēlēts!

05. SEP. 2021
#
5.septembris noslēdza golfa piesātināto septembra pirmās nedēļas nogali ar Tūres jaunpienācēja BALTICOVO posmu! BALTICOVO priecēja dalībniekus ne tikai ar vērtīgām un gardām balvām, bet ar saltu dējumu jeb veselīgo Balticovo saldējumu visas dienas garumā, ko dāļāja apburoša meitene un saldējums sāka garšot pat tiem, kuri saldumus neēd, bet saldum mīļi nespēja vien golfa somas pildīt ar veselīgiem gardumiem!

 

Balticovo diena bija īpaši enerģiska un emocijas sita augstu vilni! Kam prieks par jaunu turnīru/ kam prieks par tik daudz saldumiem/ kas dejoja spēlējot vienības brauciena uzmundrinošās mūzikas ritmos/ kas mēģināja netrāpīt pa nebeidzamo divriteņu karavānu/ kas steidza vadus raut no vienības brauciena dj telts/ kam tāpat nūjas pa gaisu lidoja un olas gāja secen… Arī šādām dienām jābūt un tās paliks vēl ilgi atmiņā ar kolorīto spēlētāju blici un dzirkstošo atmosfēru, bet pāri visam ar Toma Auškāpa overwhelming pozitīvismu!     

 

Starp 19 daiļām dāmām – golferēm, spēle no rokas gāja Aijai Krištopanei, kurai Vienības brauciena mūzikas ritmiem palīdzot, tika iegūti 42 Stableford punkti! Augsto otro vietu izcīnīja Ingemāra Jansone, kura arī demonstrēja teicamu spēli ar 40 Stableford punktiem! Talantīgā Laura Kalniņa noslēdza golfa pjedestālu ar 37 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 starp 24 vīriem šīs sezonas labāko spēli parādīja un uzvaru izcīnīja Visvaldis Klintsons ar 44 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ar teicamu sniegumu izcīnīja Aigars Freimanis, kurš piekāpās uzvarai tikai ar viena sitiena starpību. Goda pjedestālu noslēdza ar savu pirmo parādīšanos godpilnā vietā Mārtiņš Bariss ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

 

Arī stiprāko kungu kungu grupa uzrādīja iespaidīgus sniegumus un spēles dominanci šoreiz parādīja Jānis Asaris, kurš izspēlēja turnīru ar -5! Kārlis Strautmanis arī bija apņēmības pilns uzvarēt un tikai sitiens šķīra viņu no uzvaras, bet -4 bija pietiekami, lai izcīnītu augsto otro vietu ar 3 bērdijiem! Daudzsološais golferis Andris Orniņš noslēdza goda pjedestālu piekāpjoties otrai vietai tikai HCP dēļ!

 

Tā kā starp spēlētājiem daļa bija arī jaunie golferi un tajā pat laikā BNI biedri (Business Network International), tad olas tika arī labākajiem golferiem - biznesa tīklotājiem! Šajā vērtējumā labākais bija Jānis Kārkliņš, kuram pēc pieciem saldējumiem atvērās golfa čakra un tika gūti 39 Stableford punkti! Otro un trešo vietu ieņēma pieredzējušie spēlētāji-tīklotāji Olavs Legzdiņš un Agnis Vītols!

 

REZULTĀTI

 

Prieki bija daudziem, jo pie brokastu balvām tika arī ceturtās vietas un pēdējās vietas katrā grupā!

 

Ahh, tik aizraujoša bija šī diena un nevaram sagaidīt, ar ko veselīgu, spēcinošu un brīnum gardu mūs pārsteigs BALTICOVO nākam gad!

 

Liels paldies BALTICOVO, personīgi Tomam Auškāpam, par turnīra atbalstu! Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta