999 Tūres VILSA posms izspēlēts!

28. AUG. 2022
#
Pēdējā karstā augusta svētdiena aizvadīta, izspēlējot 999 Tūres jaunpienācēja VILSA posmu! Šis bija īpaši sirsnīgs posms, par ko parūpējās Saulāju ģimene, kuri teju pilnā ģimenes sastāvā rūpējās, lai diena būtu izdevusies un ar pozitīvām sajūtām visiem! Dalībnieki varēja veldzēties un mieloties vēl nebijušā pitstopā – Vilsas mini mājiņā, kur laipni apkalpoja Saulāju ģimenes atvases un smaidīgie darbinieki! Tik siltā ģimeniskā atmosfērā, labi rezultāti neizpalika!

 

Starp dāmām pārliecinošu uzvaru izcīnīja Aija Medne ar 43 Stableford punktiem, kura nepagurusi no trim spēles dienām pēc kārtas, turpināja “iet mīnusos”! Augsto otro vietu izcīnīja Andra Mauriņa, izspēlējot turnīru savā HCP. Labāko dāmu trijnieku noslēdza jaunā un talantīgā Elīna Asare-Asarovska ar gūtiem 35 Stableford punktiem!

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 cīņa par uzvaru bija sīva un viens sitiens varēja izšķirt visu, bet šoreiz to darīja HCP. Māris Lazdiņš rādīja jaudīgu sniegumu un izcīnīja uzvaru ar 46 Stableford punktiem! Augstāka HCP dēļ uzvarai piekāpās Jānis Drazdovskis, kura jauniegūtās nūjas liktas lietā un rezultāti neizpalika! Artūrs Arnītis noslēdza labāko trijnieku ar 41 Stableford punktu, kuram spēle Reinī iet no rokas un vienā nedēļas izskaņā divas godalgotas vietas!

 

Stiprāko kungu grupa arī šonedēļ nebeidza pārsteigt un iepriecināt ar skaistām spēlēm un izciliem sniegumiem! Ints Pērkons jau otro nedēļu ir neapturams golfa laukumā, un izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 62 neto punktiem jeb -10 pret savu HCP, un nogurums pēc trīs dienu spēlēšanas svelmē nav manāms necik! Augsto otro vietu izcīnīja Allans Parijancs ar 70 neto punktiem, kurš tāpat kā Ints, otro svētdienu pēc kārtas ieņem godalgotas vietas! Andris Asars-Asarovskis izspēlēja turnīru ar -1 un tāpat kā meitiņa Elīna, noslēdza labāko trijnieku!

 

Atsevišķā grupā startēja arī juniori, starp kuriem uzvaru izcīnīja Roberts Augusts Dombrovskis ar 40 Stableford punktiem, otrs labākais – Patriks Buliņš ar 36 punktiem, bet Tomasam Legzdiņam izdevās gūt 28 punktus!

 

REZULTĀTI

 

Tālākā sitiena nominācijā 6./15.bedrītē, kur izaicinājums nāca tieši pēc “uzlādes” Vilsas pitstopā, starp dāmām uzvarēja Laura Kalniņa, bet kungiem Allans Parijancs! Izaicinošajā 5./14.bedrītē labāko sniegumu parādīja Andris Rodze, bet Kārlim Šternbergam pietrūka vien 2 m līdz jaunam auto no AMSERV!

 

Paldies visiem par dalību un pacilājošu kopā būšanu! Sirsnīgs paldies turnīra atbalstītājam VILSA, personīgi Baibai un Vilnim Saulājiem, par tik foršu un aizraujošu dienu!

Paldies Amserv par Hole-in-one izaicinājumu!

 

Atceraties - sētas, žogi - nav labāka risinājuma kā VILSA! Tāda bija mūsu svētdiena – oriģināla, sirsnīga un reizē sportiska, kā Saulāju ģimene un Vilsas kuplā saime!

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta