• Aktualitātes

 • Svētdien, 30.jūnijā, 999 Tūre ŌmyGosh!

  Šis ir otrais gads, kad atbalstītājs mūs priecē ar īstiem golfa svētkiem! Sarosās visi golferi, kas novērtē labus dzērienus, izcilu atmosfēru un saulainu spēli ar motivējošām balvām! Divi bāri, gardi dzērieni, neatkārtojama atmosfēra! Hole in one izaicinājums Amserv bedrītē Toyota C-HR kutinās nervus! Tiekamies un baudām!

  Lasīt vairāk
 • Gk Reinis BALTU ROTU MatchPlay var sākties!

  Dārgie biedri, draugi un pastāvīgie spēlētāji! Ir pienācis laiks gadskārtējam kluba Match play, kad uzspēlēsim savas labākās spēles sev ērtā laikā, iepazīsim sevi un viens otru azartiskā gaisotnē! No 17.jūnija līdz 1. septembrim četrās kārtās noskaidrosim laimīgos uzvarētājus/as!

  Lasīt vairāk
 • Ielīgojam 999 Tērvetē un Reinī!

  Tautiskās noskaņās, skanot Auļiem un Tautumeitām, visu spēlētāju dzīslās sāk strauji mutuļot pagāniskās dzīslas, un pamalēs atskan bez Fore bļāvieniem tautasdziesmas un tiek griezti danči! Gardais Tērvetes aliņš līst kā no pārpilnības raga un sejas aizvien līksmākas un golfa neveiksmes paliek citai dienai! Šodien garšo pat tiem, kas ikdienā atturībnieki – svētki tuvojas, raizes aizmirstas un mēs pacilātā noskaņojumā, smaids līdz ausīm, kājas sāk pašas lekt galopā un rokas spalvas stāvus gaisā saceltas no elektriskām sajūtām - ieejam Saulstāvju enerģijā- KALADŪ KALADŪ! Šodien saule dod mums savu enerģiju īpaši dāsni un mēs to atplestām rokām saņemam! Maģiskās rafa Jāņu zāles paceļ no fērveja noklīdušās bumbiņas, tā ka mums atliek tikai noreibt un smelties dabas pilnbrieda enerģiju! Tērvetes alus, kvasiņš un džins, vietējās saldās zemenes, gurķīši un pašu cepta maizīte, Jāņu siers un pīrādziņi.. šodien viss mums tēmā, arī spēle pieskaņojas lielai daļai spēlētāju un ar jauniem skaistiem handikapiem sagaidīsim gada spēka dienu!

  Lasīt vairāk

Web kamera

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta