SKI & GOLF 2021 čempioni noskaidroti!

09. MAJ. 2021
#
Aizvadītā svētdienā astoto reizi noskaidrojām SKI & GOLF čempionus un čempiones!

Labākās slēpošanas un golfa iemaņas kombinācijā jau otro gadu pēc kārtas uzrādīja Kaspars Eglītis ar gūtiem kopā 164 slēpošanas golfa punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Andris Asaris-Asarovskis, kuram pietrūka vien divi sitieni līdz uzvarai! Trešais labākais sniegums izdevās Jānim Ciagunam ar 167 slēpošanas golfa punktiem!

Starp dāmām uzvaru izcīnīja vairākkārtējā SKI&GOLF čempione Vizma Pūce ar gūtiem 184 slēpošanas golfa punktiem! Arī dāmu grupā divi sitieni šķīra no uzvaras Andu Sproģi-Vāveri, bet goda pjedestālu noslēdza Aija Medne ar gūtiem 200 slēpošanas golfa punktiem!

Starp junioriem uzvaru izcīnīja Kārlis Rūdolfs Mednis (176 p.), otrais labākais Nils Neo Trapāns (177 p.), bet trešais – Miks Upenieks (190 p.).

Labākais svētdienas golfa ieskaitē starp kungiem bija Andris Orniņš ar gūtiem 69 neto punktiem, kuram šis bija pietiekami labs sniegums, lai uzvarētu golfā, bet viens sitiens trūka līdz iekļūšanai kopvērtējuma trijniekā. Otrs labākais sniegums padevās Andrim Asarim-Asarovskim ar 70 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Andris Rodze, piekāpjoties otrai vietai HCP dēļ.

Starp visām burvīgajām golferēm-māmiņām, kuras atzīmēja savu dienu spēlējot golfu, uzvaru izcīnīja Aija Orniņa, kura vienīgā nospēlēja zem sava HCP ar gūtu 71 neto punktu! Otro vietu izcīnīja SKI&GOLF 2021 čempione Vizma Pūce ar 75 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Antra Vaišļa ar gūtiem 76 neto punktiem.

Paldies visiem slēpotājiem-golferiem par pozitīvo dienu un SKI & GOLF tradīcijas turpināšanu!