Gk REINIS un AVOTI draudzība stiprināta!

04. SEP. 2021
#
Turpinot ceļot atmiņās par septembra pirmās nedēļas golfa notikumiem, 4.septembrī aizvadījām atbildes turnīru ar Gk AVOTI! Prieks, ka reinieši sadzirdēja un šoreiz ieradās pārstāvēt kluba godu kuplākā skaitā un parādīt nopietnu konkurenci Avotu spēlētājiem! Izspēlējam 18 bedrītes kā ierasts gan individuāli, gan komandas vērtējumā!

 

Individuāli starp dāmām šoreiz pieticīgāki rezultāti – labāko sniegumu parādīja Avotu spēlētāja Arta Stikāne ar 30 Stableford punktiem, atstājot aiz sevis Reiņa spēlētāu Līvu (29 p.) un Artu Gredzenu (29 p.)

 

Šoreiz tieši kungu sniegums noteica komandas rezultātus, un starp 34 spēlētājiem visu goda pjedestālu aizņēma Reiņa komandas spēlētāji – Aivis Susejs (43 Stableford punkti), Roman Duiunov (42 Stableford punkti) un Ints Pērkons (39 Stableford punkti).

 

Bet lai kā kungi centās “izšaut” un dāmas “nesačakarēties”, Reinis turpināja savu ilggadējo laipnību un viesmīlību un uzvaras prieki un ovācijas tika Avotu komandai! Tik jāpiezīmē, ka komandas šķīra vien 4 punkti, un Avotu spēlētājiem tika parādīta nopietna atbildes spēle un kas zina, varbūt tieši 2022 būs Reiņa gads!?   

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem reiniešiem, kas ieradās, cīnījās un stiprināja kluba garu! Paldies Avotu spēlētājiem par super dienu un aizraujošu spēli!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta