Līgu un Jāņu Kauss 2022 izspēlēts!

26. JŪN. 2022
#
Pagājušās svētku nedēļas izskaņā, turpinot tradīcijas, Gk Reinis sapulcējās tie golferi līgotāji, kuriem tomēr īsti svētki nevar būt bez golfa! Kā ierasts divās grupās – Līgu un Jāņu konkurencē noskaidrojām labākos golferus, kuriem bija jāizspēlē 18 bedrītes pēcsvētku sajūtās un jāiztur, iespējams, viena no karstākajām dienām šovasar!

 

Starp dāmām pārliecinošu uzvaru izcīnīja Eva Sietiņsone ar gūtiem 39 Stableford punktiem un aizvadot otro uzvaras spēli vienā nedēļas nogalē! Savā HCP nospēlēja otrās vietas ieguvēja Agita Lejaskraukle, bet labāko Līgu trijnieku noslēdza Dace Bole, kurai arī izdevās izspēlēt laukumu savā HCP!

 

Starp kungiem elpu aizraujošu uzvaru izcīnīja Arnis Ļeļs, kurš spēlē guva 61 Stableford punktu un jāpiebilst, ka šis ir līdz šim iespaidīgais punktu apjoms, kāds redzēts! Augsto otro vietu izcīnīja Mārtiņš Bariss ar 43 Stableford punktiem! Vladimirs Smirnovs aizvadīja pirmo spēli Gk Reinis un jau 41 Stableford punkts un trešā vieta! Jāpiezīmē, ka neskatoties uz trako karstumu un svētkiem, vairumam spēlētāju tas netraucēja gūt iespaidīgus rezultātus!

 

REZULTĀTI

 

Tuvākā sietiena izaicinājums bija 9./18.bedrītē un neuzvarams sitiens komplektā ar bērdiju izdevās Alīnai Drazdovskai, bet starp kungiem precīzākais bija Sergejs Miroļubovs!

 

Paldies visiem par dalību un foršu kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta