Labdarības turnīrs sadarbībā ar Swedish Chamber of Commerce in Latvia un Dzīvesprieks-Livslust izspēlēts!

06. JŪL. 2019
#
Aizvadītās nedēļas sestdiena tika aizvadīta saulainās un pacilājošās noskaņās, jo izspēlējām 18 bedrīšu turnīru cēliem mērķiem – jauniešu no ārpusģimenes aprūpes ikmēneša stipendiju nodrošināšanai! Esoši golferi izspēlēja 18 bedrītes Stableford formātā vienā draudzīgā ieskaitē, bet tie labdarības atbalstītāji, kuriem golfa prasmes vēl nākotnes vīzijās, nodevās golfa apmācībai un bedrītes izspēlei kopā ar Valdi Liepiņu!

 

REZULTĀTI

 

Kopējā ieskaitē uzvaru izcīnīja un pie ceļojošā kausa tika Kalvis Krūmiņš, kurš izspēlēja savu pirmo spēli Gk Reinis un guva lielisku rezultātu – 46 Stableford punktus! Otro vietu izcīnīja Dāvis Volksons ar 37 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Ornets Romanovičs, kurš izspēlēja turnīru savā HCP. Šoreiz arī ceturtā vieta bija priecīga vieta un pie balvas tika Gunta Zaķīte ar 34 Stableford punktiem!

 

Labdarības turnīra dalībnieki savā lietošanā ieguva ne tikai praktiskas golfa balvas, bet arī relaksējošas un lietderīgas balvas no Grand Palace Hotel, Radisson Blu Latvija Hotel, Radisson Blu Daugava Hotel, Tallink Hotel Rīga, kā arī no Krāsu serviss un Oriflame, AJ Produkti!

 

Pēc turnīra visi klātesošie piedalījās izsolē, kur golferi bija atveduši līdzi dažādas golfa nūjas, kuras vairs neizmanto, un visas tika arī izsolītas! Izsoles ietvaros varēja iegādāties Citadele banka sarūpētas balvas – Grāmatu un cepuri ar Kristapa Porziņģa autogrāfu, kā arī tenisa bumbiņu ar Jeļenas Ostapenko autogrāfu!  

 

Visi izsoles laikā iegūtie līdzekļi, kā arī dalības maksa turnīrā tiek ziedoti, lai nodrošinātu jauniešus no ārpusģimenes aprūpes (Bērnunami, audžuģimenes, aizbildņu ģimenes) un jauniešus no trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm ar ik mēneša stipendiju mācībām profesionālās izglītības iestādēs, kā arī augstskolās!

 

 

Paldies Swedish Chamber of Commerce in Latvia un Dzīvesprieks-Livslust par turnīra rīkošanu! Paldies visiem dalībniekiem par dalību un atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta