Ķirbīšu turnīrs nosvinēts!

30. OKT. 2022
#
Vienu dienu pirms Halovīna atzīmēšanas, kad kopā ar bērniem, tērpušies mošķu kostīmos, notiek saldumu medības pa kaimiņu mājām ar jēlām olām kabatās katram gadījumam, Gk Reinis pulcējās pieaugušie “mošķi” un “raganas”, kuriem piemīt arī golfa spējas! Izspēlējām 18 bedrītes trīs ieskaites grupās, un tie, kuri ļāvās radošam plūdumam vizuālajā noformējumā, guva papildu 2 punktu bonusu!

 

Starp dāmām uzvaru izcīnīja bez bonusu punktu palīdzības Iluta Gaile, kura izspēlēja laukumu savā HCP un uzvarēt motivēja pirmā mazbērniņa nākšana pausaulē aizvadītajā nedēļā! Godpilno otro vietu izcīnīja Baiba Saulāja ar 33 Stableford punktiem, kuru arī mēs sirsnīgi sveicam jau ar trešā mazbērniņa nākšanu pasaulē! Labāko trijnieku noslēdza Evita Bādere ar 32 punktiem!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 arī bonusa punktus nevajadzēja nevienam, un pārliecinošu uzvaru izcīnīja Arturs Kāršenieks ar 41 Stableford punktu! Augsto otro vietu ieguva Andris Hlibovs ar 37 punktiem, kuram dēļ HCP piekāpās Edgars Asars!

 

Stiprāko kungu grupā jaudīgu spēli aizvadīja Aigars Grinjo, izspēlējot laukumu ar -7! Tieši viens sitiens līdz uzvarai pietrūka Mārtiņam Zviedrim, bet labāko trijnieku noslēdza Guntars Imše, izspēlējot laukumu savā HCP!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem par tik jautru un neaizmirstamu kopā būšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta