SKI & GOLF 2024 čempioni noskaidroti!

01. MAJ. 2024
#
1.maija svētku dienu pavadījām atzīmējot Ski& Golf finālu, kurā noskaidrojām šī gada labākos golferus starp slēpotājiem! Suminājām arī dienas labākos golferus divās ieskaitēs – dāmas un kungi.

Starp dāmām pirmo sezonas uzvaru izcīnīja Agita Lejaskraukle ar gūtiem 75 neto punktiem, kuru motivēja uzvarai sportiskais flaits! Laura Kalniņa izcīnīja otro vietu ar 78 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Ilze Krūskopa-Kaleine ar 80 neto punktiem!

Kungiem ar ievērojamu sniegumu pārliecinošu uzvaru guva Atvars Ozoliņš, kurš spēlē guva 64 neto punktus! Atvaram kā profesionālam sportistam ir augstas prasības arī golfā, tāpēc sekosim līdzi viņa turpmākajiem panākumiem! Labu sniegumu demonstrēja un augsto otro vietu izcīnīja Ivo Buliņš ar 69 neto punktiem! Raivis Uškeniks noslēdza goda pjedestālu izspēlējot laukumu savā HCP.

Intrigu par Ski&Golf čempioniem saglabājās līdz pēdējai bedrītei, jo labākie slēpošanā starp kungiem un dāmām neieradās un izredzes bija daudziem.

Starp dāmām, kur top3 startēja vienā flaitā, sportiskais gars bija manāms un slēpošanā gūto handikapu saglabāt sākotnējai līderei neizdevās. Šī gada čempione, labākā golfere starp slēpotājiem – Laura Kalniņa, kurai izdevās izturēt flaita spriedzi un kuras vēlme kompensēt slēpošanā gūto 4.vietu ar 3 pozīciju uzviju izdevās pateicoties stabilai golfa spēlei! Aija Medne izcīnīja otro vietu kopvērtējumā, bet trešā labākā – Ginta Ozoliņa, pērnā gada čempione!

Starp kungiem ar viena sitiena pārākumu un lēcienu no 8.vietas slēpošanā uz 1. izpildīja neviens cits kā Kaspars Eglītis, kuram šis nav pirmais čempiona tituls! Kaspars uzvaras runā atzina, ka esot patīkami pārsteigts un laimīgs par šo panākumu! Domājams šī uzvara viņam sniegs papildus pārliecības devu starptautiskā līmeņa Ski&Golf sacensībās Austrijā, kas sākas šodien! Pusotrs sitiens no čempiona titula šķīra Raivi Uškeniku, kuram izdevās no 10.vietas slēpošanā tikt uz augsto otro kopvērtējumā! Goda pjedestālu noslēdza Aivis Susejs!

Starp junioriem labākais slēpotājs – golferis Gustavs Klintsons, kurš arī pateicoties labām golfa iemaņām pacēlās no trešās vietas uz pirmo! Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Annija Krauja, kura bija labākā slēpošanā! Trešais labākais – Raivis Kaleinis

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Liels paldies XSports, personīgi Uldim Kaufmanim, par turnīra atbalstu!