Golfshop.lv Open izspēlēts!

11. JŪN. 2022
#
11.jūnija ļoti saulainā svētdienā neliels, bet draudzīgs spēlētāju bariņš stiprināja golferu iedegumu un izspēlēja 18 bedrītes Stableford formātā! Par balvu motivāciju parūpējās Golfshop.lv un Gk Reinis! Divās HCP grupās līdz 36 un virs, saules nenogurdināti, vairums dalībnieku uzrādīja iespaidīgas spēles!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja ar iespaidīgu spēli Mārtiņš Belte, kurš ar gūtiem 55 Stableford punktiem uzreiz pārcēlies turpmākos turnīros uz zemākā HCP grupu! Jaunais golfa talants Tomass Legzdiņš izcīnīja otro vietu ar 38 Stableford punktiem, bet Rihards Vālands ar 37 punktiem noslēdza labāko trijnieku!

 

HCP grupā līdz 36 konkurence bija lielāka un super spēli uzvaru izcīnīja Jānis Ciaguns, kurš pēc nedēļas pauzes atgriezies ar jauniem spēkiem un uzreiz 40 punkti! Otrā palika Līva arī ar gūtiem 40 punktiem, bet Jānis Krūka noslēdza godalgoto trijnieku ar 38 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Tālākā sitiena autore 3./12.bedrītē starp dāmām nemainīgi – Laura Kalniņa! Tālākais sitiens starp kungiem – Mārim Kalniņam, bet visprecīzākais 9./18.bedrītē - Olafs Vītols!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu! Paldies Golfshop.lv, personīgi Valdim Liepiņam, par turnīra atbalstu!

Darba laiks



 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta