Golfa skoliņa “Reinis” gaida mazos sportistus no 6.jūlija!

06. JŪL. 2020
#
Visas vasaras garumā uz nodarbībām gaidām gan pirmsskolas, gan skolas vecuma bērnus, kuri vēlas iemācīties vai jau māk spēlēt golfu, kā arī lietderīgi pavadīt laiku svaigā gaisā kopā ar saviem vienaudžiem! Pateicoties ģenerālsponsoram Velosock, personīgi, Andrim Bergmanim, golfa skolas nodarbības un transports siguldiešiem arī šajā sezonā bērniem ir bez maksas! Un, pateicoties Krimuldas Novada Domes atbalstam, Krimuldas novada bērniem tiek nodrošināts bezmaksas transports!

 

Nodarbības notiek trīs reizes nedēļā:

Pirmdienās –– vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi kopā ar sertificētu sporta treneri, kurš caur fitnesa elementiem palīdzēs bērniem trenēt vispārēju fizisko sagatavotību, kā arī akcentēs tās muskuļu grupas, kas visvairāk strādā golfa spēles laikā, lai veicinātu labākās prasmes un novērstu sporta trauma iespējamību!

Trešdienās un piektdienās – teorētiski un praktiski golfa treniņi ar treneri Valdi Liepiņu!

Katru otro nedēļu golfa turnīri, lai motivētu un novērtētu jauno censoņu izaugsmi!

 

Nodarbības notiek sekojošās grupās:

1. grupa (13-18 g.) – skolas vecuma bērni, kas ir apguvuši golfa spēli teorētiski un prakstiski un pastāvīgi spēj izspēlēt laukumu
2. grupa (9-12 g.)– skolas vecuma bērni, kas mācās golfa skolā otro vai jau vairākus gadus, zina golfa etiķeti un pastāvīgi spēlē daļu no laukuma
3.grupa (pirmās sezonas audzēkņi, 7-8 g.v.) – grupa tiem bērniem, kuri jau uzsākuši skolas gaitas un ar golfa spēli iepazīstas pirmo reizi.

 

Nodarbību laiki:
1. grupa – 10:00-13:00
2.grupa – 11:00-13:00
3. grupa – 12:00-13:00

 

Transports:
Krimuldas novada domes busiņš kursē uz un no Krimuldas Novada domes (Raganā). Mēs nodrošinām transportu uz un no Siguldas centra (Siguldas novada pašvaldības pakalpojumu centrs, Raiņa iela 3)

 

Pieteikšanās un vairāk info:
Paula – 27864011, paula.legzdina@gmail.com

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta