Gk Reinis un Viesturi draudzība stiprināta – Part 1

19. MAJ. 2023
#
Aizvadītās nedēļas piektdienā turpinājām vienu no senākajām kluba tradīcijām – stiprināt draudzību ar Viesturu golfa klubu! Varens pulciņš abu klubu spēlētāju pulcējās, lai dzirkstošā atmosfērā iepazītu viens un otru un spēlētu savas labākās spēles! Laika apstākļi lutināja, putni čivināja, zālīte nopļauta un spicākie reinieši sabrauca aizstāvēt kluba godu!

 

Tā teikt -  visi labā golfa formā un pozitīvi uzlādēti, bet nu tradīcijas jāturpina, un mēs arī šoreiz atdevām pirmās spēles uzvaru “pretiniekiem”, un atbildes turnīrā Viesturos centīsimies atgūt zaudētos 29 punktus!

 

Paralēli komandas vērtējumam suminājām labākos un labākās individuālā vērtējumā! Starp dāmām visu goda pjedestālu paņēma Viesturu kluba spēlētājas – Ieva Priedīte, Ingemāra Jansone un Sandra Lāce! Starp kungiem uzvaru izcīnīja Reiņa komandas pārstāvis Artis Audže ar spēcīgu sniegumu – 45 Stableford punkti, otrais labākais rezultāts viesturniekam Ilgvaram Lecim, bet trešais labākais sniegumus Reiņa komandas spēlētājam Andim Bērziņam!

 

REZULTĀTI

 

Tālsitēju disciplīnās palikām nepārspēti – bravo Laurai Kalniņai un Endijam Bāderam! Precīzākais 9./18.bedrītes sniegums – Ieva Priedīte!

 

Apveicam visus uzvarētājus un Viesturu komandu ar pirmo sadraudzības uzvaru!

 

Paldies visiem reiniešiem par dalību, kopā būšanu un cīņas sparu! Paldies viesturniekiem par draudzīgo gaisotni, kuplo apmeklējumu un motivāciju braukt uz atbildes turnīru Viesturos!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta