GK Reinis un Jūrmala Zaļais kauss izspēlēts!

18. SEP. 2020
#
18.septembra piektdienas vakars aizvadīts draudzības zīmē, un šoreiz pirmo reizi izspēlējām 9 bedrīšu turnīru ar Jūrmalas golfa klubu! Piektdienas vakars sapulcēja 34 jaunos golferus, kuri nokārtojuši Zaļo karti šogad vai pērn un daļa spēlētāju aizvadīja savu pirmo turnīru! Jaunie spēlētāji sacentās kā individuālā vērtējumā, tā komandas, kur par ieskaites rezultātu ņēmām 10 labākos katra kluba spēlētāju sniegumus!

 

Individuālā vērtējumā starp dāmām labāko sniegumu uzrādīja Reiņa komandas pārstāve Zane Kalniņa ar gūtiem 22 Stableford punktiem! Tikai par vienu punktu uzvarai piekāpās arī Reiņa komandas spēlētāja Baiba Saulāja, bet labāko trijnieku noslēdza Jūrmalas spēlētāja Anete Rēvalde ar 20 Stableford punktiem!

 

27 kungu lielā konkurencē uzvaru izcīnīja ar 24 Stableford punktiem Jūrmalas spēlētājs Edijs Blumfelds! Augsto otro vietu izcīnīja Reiņa spēlētājs Jānis Kārkliņš ar gūtiem 23 Stableford punktiem, bet dēļ HCP Jānim piekāpās Jūrmalas dalībnieks Artjoms Voronins!

 

REZULTĀTI

 

Komandu vērtējumā ar viena punkta pārsvaru uzvaru izcīnīja Gk Reinis jauno golferu komanda! Jūrmalniekiem būs vēl iespēja atspēlēties atbildes sadraudzības turnīrā, kas notiks Jūrmalas akadēmijas laukumā! Par norises datumu vēl informēsim!

 

Liels paldies visiem Jūrmalas un Reiņa kluba spēlētājiem par atsaucību un tik foršu kopā būšanu! Paldies Kristapam Krištopanam par turnīra iniciatīvu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta