GK REINIS un AVOTI draudzība stiprināta!

23. OKT. 2022
#
23.oktobra svētdiena pulcēja necerēti daudz spēlētāju, kuri aizvadīja atbildes turnīru sadraudzības spēlei starp GK Avoti un Reinis! Liels prieks, ka reinieši sarosījās un pēc piekāpšanās avotniekiem 15.oktobrī, šo svētdien ieradās veselu 36 dalībnieku sastāvā, kas deva cerības lauzt mūsu kluba tradīciju draudzēties un dāvāt uzvaras citiem klubiem!

 

Paralēli komandas vērtējumam suminājām labākos un labākās individuālā vērtējumā! Starp dāmām ievērojamu sniegumu demonstrēja Reiņa komandas spēlētāja, apburošā Linda Trečaka uzvarot ar 42 Stableford punktiem! Viena Avotu spēlētāja tomēr pamanījās iekļūt labāko trijniekā un 38 Stableford punktus guva Anna Villa Sarelainena! Līva noslēdza labāko trijnieku izspēlējot laukumā savā HCP.

 

47 kungu konkurencē visu goda pjedestālu paņēma Reiņa spēlētāji! Reti redzamu punktu apjomu – 49 – uzrādīja jaunais golfa talants Artūrs Zeps, kurš arī deva komandai visvairāk punktu ieskaites bedrītes! Augsto otro vietu izcīnīja Jānis Kārkliņš ar 43 punktiem, kuram arī spēle bija viena no labākajām sezonā un viņš izvēlējās pareizo dienu, kad rādīt savus talantus! Matīss Vorps arī guva 43 Stableford punktus un deva komandai vērtīgus punktus!

 

Komandu vērtējumā laužam krēslus, laužam tradīcijas un gavilēm skanot, esam izcīnījuši ilgi gaidīto uzvaru! Sirsnīgi sveicam visus spēlētājus, kuri pārstāvēja Reiņa komandu! Un lai gan komandas vērtējumam tika ņemti 12 labākie sniegumi katrā bedrītē, ziniet, ka šī uzvara ir visu mūsu nopelns, jo pilnīgi visiem spēlētājiem viena vai vairākas bedrītes gāja komandas katliņā!

 

REZULTĀTI

 

Tuvāko sitienu disciplīnās labākos sniegumus uzrādīja Dans Patriks Dukurs (9./18.) un Arturs Kāršenieks (5./14)!

 

Liels paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Paldies GK Avoti spēlētājiem par dalību un foršo atmosfēru!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta