GK Reinis un Avoti draudzība stiprināta!

29. JŪL. 2020
#
29.jūlija burvīgs trešdienas vakars tika aizvadīts 52 spēlētāju kuplā sabiedrībā, kuri izspēlējot 9 bedrītes Stableford formātā, stiprināja klubu sadraudzību un noskaidroja, kurā klubā atradīsies ceļojošais kauss līdz atbildes turnīram!

 

Paralēli komandu ieskaitei, tika noskaidroti arī labākie kungi un dāmas individuālā vērtējumā. 14 dāmu lielā konkurencē uzvarēt nebija viegli, jo lai izcīnītu uzvaru bija jāiegūst vismaz 21 Stableford punkts, un tas izdevās trim dāmām, kurām dēļ atšķirīgiem HCP, vietu sadalījums bija sekojošs – pirmo vietu izcīnīja Avotu spēlētāja Paula Matisone, augstā otrā vieta Reiņa komandas pārstāvei Laimai Zēmelei, bet trijnieku noslēdza Avotu spēlētāja Arta Stikāne!

 

Arī kungi neatslāba un lai tiktu uz goda pjedestāla, 21 punkts bija jāiegūst un tas izdevās Aināram Počam, kurš izcīnīja trešo vietu, bet lai uzvarētu starp 37 vīriem, bija nepieciešams iegūt 22 Stableford punktus un tas izdevās Reiņa komandas spēlētājam Artūram Arnītim! Valdim Valainim savukārt pietrūka tikai viens sitiens līdz uzvarai!

 

Kopumā abu klubu spēlētāji nospēlēja labi un rezultāti bija blīvi, un komandas vērtējumu šķīra vien 4 punkti. Un reinieši saglabāja arī šoreiz savas labās manieres un piekāpās Avotu kluba spēlētājiem ar kopā gūtiem 230 punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Liels paldies visiem Avotu spēlētājiem par dalību tik kuplā skaitā! Sirsnīgs paldies visiem Reiņa komandas spēlētājiem par pozitīvas atmosfēras radīšanu un cīņas sparu!

 

Tiekamies Avotos jau 12.augustā uz atbildes spēli!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta