Gk Reinis Lietuvā!

13. AUG. 2019
#
Šīs nedēļa aizsākās Lietuvas zemē divpadsmit reiniešiem, kuri devās pirmajā kluba izbrauciena turnīrā šosezon! Pirmo dienu spēlēts tika V golf club, kurš pārbaudīja izturību pret sutīgiem laika apstākļiem, nervu noturību nebūt ne vieglā laukumā 6 stundu garumā. Šī bija otrā reize, kad Gk Reinis devās spēlēt V club, un pirms trim gadiem 18 bedrīšu izspēlē tika gūti 9 bedrīšu cienīgi rezultāti, un 12.augustā arī mums negāja rezultātu ziņā daudzsološāk, bet nenoliedzami saliedējoši pavadījām sešas stundas, izspēlējot tiešām ļoti interesanto un kvalitatīvo V Golf Club!

 

Pirmajā dienā labākos sniegumus apvienotajā kungu un dāmu ieskaitē uzrādīja Kārlis (25 Stbl), Līva (24 Stbl) un Arturs (24 Stbl).

Garo dienu noslēdzām ar gardām vakariņām Viļņas Mason Gastro Pub, lai nākamo rītu varētu uzsākt vēl enerģiskāk Eiropas centrā!

Solītās lietainās laika prognozes otrai dienai nepiepildījās un baudījām Europas Golfo Centras ideālos laika apstākļos un perfektā kompānijā!

Arī šis laukums pārbaudīja golfa mīlestību, jo šķietami vieglākais otrās dienas laukums tāpat bija izaicinājumu bagāts! Otrās dienas labākos sniegumus uzrādīja Juris, Līva un Jānis Asaris, kuri visi guva 27 Stableford punktus spēlē!

Bet mēs vērtējām abu dienu Stableford punktu kopsummu un trešo labāko sniegumu ar kopā gūtiem 47 Stableford punktiem uzrādīja Jānis Asaris Sr. Par punktu vairāk abu dienu kopsummā ieguva Kārlis Strautmanis, bet ar 51 Stableford punktu kopumā uzvarēt izdevās Līvai.

 

REZULTĀTI

 

Sirsnīgs paldies visiem braucējiem par brīnišķīgām divām golfa dienām!

Liels paldies Asaru ģimenei par neatsveramu palīdzību brauciena organizēšanā! 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta