Gk Reinis kluba Matchplay sadarbībā ar BALTU ROTAS noslēdzies!

15. SEP. 2022
#
Ar 14.septembra fināla spēli starp diviem Kalniņiem - Gati un Māri, ir noslēdzies pus vasaru ilgušais BALTU ROTU Matchplay, kurā 32 spēlētāji varēja iepazīt viens otru azartiskā gaisotnē!

 

MATCHPLAY TĪKLS

 

Šī spēle nervus kutināja ne tikai abiem Kalniņiem, bet arī līdzjutējiem, jo Māris ar Gati aizvadīja ļoti cienīgu fināla spēli, bez HCP priekšrocībām! Kā noskaidrojās abiem kungiem ne tikai vienādi uzvārdi, bet arī pilnīgi vienādi HCP 16.1 un abi izvēlas spēlēt kā kreiļi, lai gan dzīvē ir labroči! Pēc deviņām bedrēm Gatis izvirzījās vadībā ar 2UP, bet tad Māris uz otro apli sāka rādīt, ko prot un pirmajās piecās bedrēs jau tika līdz 2UP! Bet Gatis nepadevās, mierīgu garu izsita visus sliktos sitienus Māra uzvaras bedrēs un 6.un 7.bedrīti uzvarēja līdz AS rezultātam, atstājot 8.un 9.bedrīti spriedzei! Mārim skaists PAR 8.bedrītē iedeva 1 UP un nu Gatim bija jāsagrupējas izcilai 9.bedrītei, lai turpinātu spēli! Tas Gatim arī izdevās, gūstot PAR! Abi vīri neapstājās spēles 19.bedrītē, jo pēc diviem PARiem devās uz 20.bedrīti, kur atkal abiem PARi, bet izšķirošā bija 21. jeb 3.bedre trešajā spēles aplī, kur Gatim atkal PAR, bet Mārim šoreiz doublebugijs un tika paspiestas rokas un sarunāts vēl kopīgs pokera vakars! Apsveicam Gati Kalniņu ar uzvaru!  

 

Tik aizraujoša diena abiem Kalniņiem, un tikpat aizraujoša bija arī Matchplay sezona mums visiem, par ko liels paldies BALTU ROTĀM, personīgi Straupju ģimenei un Kārlim Strautmanim, par turnīra atbalstu un iniciatīvu!

 

Paldies visiem, kuri piedalījās un izaicināja sevi Matchplay spēles formātā!   

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta