Gk Reinis Kluba kauss 2022 izspēlēts!

25. SEP. 2022
#
25.septembra svētdienā kupls bariņš spēlēt gribētāju pulcējās, lai jau trešo gadu izspēlētu kluba kausu, baudot rudenīgi saulainu laiku! Turnīrs notika divās ieskaitēs, kur visi spēlēja pazīstamajā 999 Tūres vērtējumā, bet tie, kuriem sirdī mājas laukums ir Reinis jeb kluba biedri un gada karšu īpašnieki, mērojās prasmēs Stroke ieskaitē, lai rotātu ar savu vārdu šī gada “sienas ieraksta rindu” un varētu nēsāt goda žaketi!

 

Visas dāmas sacentās handikapa vērtējumā un nepārspējama bija Ieva Priedīte, kuras retā, bet jaudīgā parādīšanās Reinī vienmēr rezultējas ar goda pjedestālu, un šī reize to tikai apliecināja, un spēlē tika gūti 42 Stableford punkti! Tālākā vietu sadalīšana bija sīva un vietas izšķīra vien HCP vai viens sitiens! Augsto otro vietu izcīnīja Evita Bādere ar 37 Stableford punktiem, bet augstāka HCP dēļ otrai vietai piekāpās Sigita Kalniņa!

 

Kungu handikapa spēles vērtējumā kārtējo uzvaru izcīnīja Jānis Drazdovskis ar gūtiem 44 Stableford punktiem, kurš pēc nūju nomaiņas ir uzņēmis apgriezienus un sekosim līdzi, cik liels HCP kritums var vienā sezonā izdoties! Augsto otro vietu ar ievērojamu sniegumu – 42 punktiem – parādīja Olafs Vītols, bet HCP dēļ labāko trijnieku noslēdza Jānis Kārkliņš arī ar 42 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupu arī neatpalika, un tika uzrādītas labākās spēles! Savu pirmo uzvaru lielajos turnīros izcīnīja Endijs Bāders ar ievērojamu sniegumu – 66 neto punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Andris Bergmanis ar 69 neto punktiem! Uz trešo vietu pretendēja daudzi, bet zemāka HCP dēļ to izcīnīja Renārs Vuškāns!

 

Kluba kausa vērtējumā starp dāmām pēc gada pārtraukuma uz sienas parādīsies Līvas vārds, kura ar 79 sitieniem izcīnīja uzvaru šajā vērtējumā. Jāpiebilst, ka Agita Lejaskraukle bija apņēmības pilna, un pēc pirmā spēles apļa bija sitiena vadībā, parādot, ka ir nopietna kandidatūra nākamā gada kluba kausam!

 

Starp kungiem spriedze bija jūtama visas dienas garumā, un visi mazo HCP īpašnieki bija nopietni iespringuši parādīt savas labākās spēles! Bet viss izdevās kā plānots un patiess prieks par jauno kluba čempionu – Andri Bergmani, kura rezultāts 80 sitieni viņam nodrošināja uzvaru!

 

REZULTĀTI

 

Bet tie, kuriem mazāk veicās sitienu summārajā ieskaitē, varēja izpausties katrā bedrītē individuāli ar pirmo sitienu, cīnoties par noderīgām balvām no Gk Reinis! Tālākā sitiena vērtējumā Raivo Sarelainens ar vieglu smīniņu paņēma nominācijas četrās bedrītēs- 2.,5.,7.un 8.! Raivo gan atslābināties nevar, jo Andris Vilisons arī ir parādījis, ka viņa draivs ir konkurētspējīgs un paņēma šo nomināciju 4.un 6.bedrītē, kā arī bija visprecīzākais 9.bedrītē! Kārlis Strautmanis bija vistuvāk grīnam 1.bedrītē, bet Dāvis Eniks palika nepārspēts 3.bedrītē! Dāmām bez pārsteigumiem Agita Lejaskraukle rādīja savu perfekto draivu, kas deva viņai labāko sniegumu 6.un 8.bedrītē! Savukārt Evita Bādere 7.bedrītē izgāja uz risku, un pirmais sitiens rezultējās fērvejā aiz dīķa, kas atmaksājās ar labāko sniegumu! 3.bedrītes plāksnē ierakstu bija vairāk, bet pats treknākais jeb uzvarošais bija Ingas Muciņas super draivs!    

 

Starp klātesošajiem izlozējām arī vienu nākamās sezonas gada karti un šis – neierobežotā golfa prieks – tika Sergejam Pianovam!

 

Paldies visiem golferiem par dalību un kluba gara stiprināšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta