COFFEE ADDRESS golfa maratons 2022 izspēlēts!

11. SEP. 2022
#
10.un 11.septembra dienas tika aizvadītas tikai maratonam raksturīgā atmosfērā, kad sapulcējas īsteni golfa mīļi, kuri nepaguruši divas dienas spēlēja golfu, kopā pavadot laukumā ap 20 stundām un nostaigājot, atkarībā no sitienu taisnuma, ap 40 km! Šis ir vienīgais tik izaicinošs turnīrs, kas tiek organizēts Latvijas golfa laukumos, un parasti pulcē arī tādus dalībniekus, kuri gaida un ierodas tiešo uz šo unikālo pasākumu! Vēl patīkamākas šīs dienas padarīja kuplais atbalstītāju skaits, kuri lutināja dalībniekus gan spēles laikā, gan labākos un veiksmīgākos pēc spēles! Ģenerālsponsors COFFEE ADDRESS šogad īpaši iepriecināja ne tikai uzvarētājus, bet visu goda pjedestālu, dāvājot lielos mājas lietošanai paredzētus Lavazza kafijas aparātus, lai garda kafija būtu pieejama ne tikai svētdienu turnīros, bet arī mājas apstākļos tajos retajos brīžos, kad golfs netiek spēlēts! Tāpat arī šogad maratona lieldraugs Cēsu Alus priecēja abas dienas golferus, rūpējot par slāpju veldzējumu un enerģijas devu ar proteīna dzērieniem un vieglākam svingam vienmēr noder gardie dārza sidriņi!

 

Pirmās dienas noslēgumā iezīmējās pirmie līderi katrā grupā, bet otrā diena ieviesa savas korekcijas un vienīgā grupa, kurā līderpozīcijas tika noturētas bija kungu HCP grupa 19-36. Bet par visu pēc kārtas, un starp dāmām ar 137 Stableford punktiem divu dienu kopsummā uzvaru izcīnīja Iluta Gaile, kurai sporta gars ir asinīs, ko parādīja viņas stabilā spēle sākot no pirmās dienas otrā apļa un un turpinājās fināla dienā ar 37 un 36 punktiem katrā aplī! Tieši laba un stabila spēle palīdzēja Ilutai pacelties no pirmās dienas otrās pozīcijas uz pārliecinošu uzvaru! Augsto otro vietu izcīnīja Linda Trečaka, kura pēc pirmās dienas snieguma nemaz nebija labāko trijniekā, bet golfa čakras atvērās fināla dienā, un tika gūti 37 un 42 Stableford punkti! Bravo Lindai! Lai gan maratona spēle ir gara un tiek piedzīvotas dažnedažādas situācijas, vēsture rāda, ka visu izšķir beigās viens sitiens! Un tā notika ar trešo vietu, kuru izcīnīja Vizma Pūce ar 131 Stableford punktu, kura pirmās dienas līderi Evu apspēlēja vien zemāka HCP dēļ! Vizmai tāpat kā Lindai tieši ceturtais spēles aplis bija vislabākais, kurā tika gūti 38 Stableford punkti!  

 

Kungu grupā ar HCP 19-36 izmaiņas nebija tik krasas kā dāmām, bet fināla dienā Jānis Drazdovskis diezgan pārliecinoši parādīja, ka ir labākais, un vēl ceturtajā aplī guva 44 Stableford punktus, kopā pa abām dienām gūstot 147 punktus, saglabājot savu līdera pozīciju! Augsto otro vietu izcīnīja Agnis Vītols, kuram maratona formāts ir viņējais, un pēc pirmās dienas neesot labāko trijniekā, fināla dienā diezgan agresīvi ienāca labāko starpā, noslēdzot spēli ar 48 Stableford punktiem, un kopā ar 137 punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Ikaunieks un atkal viena sitiena moments uz 40 km, jo Jāni šķīra vien sitiens no otrās vietas, bet tomēr tika saglabāta pozīcija uz goda pjedestāla! Un jāmin arī, ka Jānis, tāpat kā Agnis un Jānis D., tieši noslēdzošo 18-nieku izspēlēja vislabāk – ar 43 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā lielākas izmaiņas ieviesa otrā diena, un līderi mainījās. Uzvaru izcīnīja, pašam par pārsteigumu, Kārlis Strautmanis, kurš no trešās vietas pēc pirmās dienas pacēlās uz pirmo ar viena sitiena pārākumu, kopā gūstot 134 Stableford punktus! Augsto otro vietu izcīnīja Kristaps Ozols, kurš arī pēc fināla dienas pacēlās ar gūtiem kopā 133 punktiem! Un arī šajā grupā viens sitiens izšķīra visu, un labāko trijnieku noslēdza, atpaliekot par sitienu no otrās vietas, Jānis Asaris!

 

REZULTĀTI

 

Labāko Stroke balva no BOSE oficiālā izplatītāja Latvijā – tedra.lv starp, kungiem izcīnīja Kārlis Strautmanis ar 340 sitieniem! Starp dāmām centās daudzas, bet ar 365 sitieniem BOSE Stroke balva devās pie Vizmas!

 

Pirmās dienas tālāko sitienu 3.bedrītē izdarīja Agnis Vītols, nopelnot balvu no GOLFSHOP.LV, bet starp dāmām pie šīs balvas tika Agita Lejaskraukle! Vistuvāk profesionālam JURA kafijas automātam 9.bedrītē tika Patrīcija Jakovļeva! Otrajā dienā mainījām izaicinājuma bedres, un Patrīcija izcīnīja 8.bedrītē tālākā sitiena titulu starp dāmām! Kungiem nepārspēts 8.bedrītē palika Māris Sedlenieks, kura draivs PAR4 bedrītē rezultējās ar 35 m atzīmi no karodziņa! Savukārt 5.bedrītē, kura priekš PAR3 bedrītes ir diezgan izaicinoša, jaunajam talantam Elvim Krastiņam, nebija šķērslis izcīnīt labāko sniegumu ar 0,67m atzīmi līdz bedrītei!  

 

Klātesošos dalībniekus, kuri netika pie Coffee Address un Sportland balvām, priecēja izloze, kur LIELU PALDIES sakām – WILL SENSORS, VELOSOCK, COMPENSA, SKYDIVE LATVIA, GOLFSHOP.LV, VĪNOGA.LV un UFOGOLF LATVIA!  

 

Milzīgs paldies par balvām un atbalstu – COFFEE ADDRESS, CĒSU ALUS, SPORTLAND, BOSE oficiālais izplatītājs Latvijā – tedra.lv!

 

Paldies visiem dalībniekiem par neatkārtojamu nedēļas nogali un tik foršu kopā būšanu!

 

Paldies Baibai un Vilni Saulājiem par iespēju izmantot Vilsas mājiņu laukumā, kur uzņemt spēkus laukuma tālajā galā!

 

Paldies Mārim Vancevičam par par fināla dienas krāšņajām bildēm!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta