ALKOUTLET Tūres 2.posms nosvinēts!

30. JŪL. 2023
#
30.jūlija svētdienā latvieši nodevās golfam pa visu Baltiju, bet tie, kuriem pie sirds labi dzērieni draudzīgā atmosfērā, pulcējās Gk Reinis, lai izspēlētu otro posmu un pacīnītos par augstāku vietu Alkoutlet Tūres kopvērtējumā! Alkoutlet mūs priecēja un cienāja gan ar dzirkstošiem dzērieniem un labiem vīniem, gan ar gardiem rumiem, viskijiem… bet pāri visam Alkoutlet neatkārtojamā svētku atmosfēra!

 

17 dāmu kuplā konkurencē ļoti pārliecinoši uzvarēja talantīgā golfere Enija Simanoviča ar gūtiem 45 Stbaleford punktiem! Tālāk jau rezultāti dāmām blīvi un vietas dalīja pat ne sitieni, tikai handikapi! Augsto otro vietu izcīnīja Evija Gerharde ar gūtiem 34 Stableford punktiem, kurai handikapa dēļ piekāpās Senda Krastiņa, kura noslēdza labāko trijnieku!

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 rezultāti ievērojami, un ar 52 Stableford punktiem pārliecinoši uzvarēja Dans Edgars Beitāns, piedaloties pirmo reizi Reiņa turnīros. Spēle no rokas gāja arī otrās vietas ieguvējam Jānim Drazdovskim, kurš ar 42 Stableford punktiem izcīnīja savu līdz šim augstāko vietu svētdienu turnīros! Labāko trijnieku noslēdza Dzintars Jaunzems ar gūtu 41 Stableford punktu!

 

Stiprākajā kungu grupā sniegumi iespaidīgi un blīvi, un uzvaru izcīnīja ar 66 neto punktiem Ričards Derkačs, kurš atzina, ka ja spēlē laukumā, kurš sirdij tuvs un mīļš, rezultāts neizpaliek! Tikai handikapa dēļ uzvarai piekāpās Kristaps Skalbergs, bet savu šīs sezonas labāko sniegumu parādīja Kārlis Strautmanis, kurš ar 68 neto punktiem noslēdza goda pjedestālu!

 

REZULTĀTI

 

Tālākā sitiena balvu Alkoutlet bedrītē izcīnīja tālsitēja Alīna Drazdovska, bet starp kungiem Guntars Ošenieks!

 

Kopvērtējums, kurš sastāv šobrīd no divu posmu kopsummas, iezīmējis potenciālos līderus – starp dāmām Antra, Evija un Agita, kungiem (19-36) Toms Valainis, Andris Priedītis un Māris Lazdiņš, bet stiprāko kungu vērtējumā – Kristaps Skalbergs, Kārlis Strautmanis un Jānis Kārkliņš. Bet viss var mainīties, jo fināla posms būs obligāts kopvērtējuma uzvarai un tiem spēlētājiem, kuriem ir viens posms izspēlēts, fināla posms dos iespēju cīnīties par lielo goda pjedestālu!

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un foršu kopā būšanu! Liels paldies ALKOUTLET, personīgi Imantam Rendeniekam, par tūres atbalstu!

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta