ALKOUTLET sadarbībā ar Vesper Group Tūre noslēgusies!

18. SEP. 2022
#
Ar kuplu skaitu dalībnieku, kuri mīl golfu spēlēt pozitīvā kompānijā Alkoutlet radītā vienreizējā atmosfērā, noslēdzām trīs turnīru seriālu ar grandiozu fināla posmu! Kā vienmēr Alkoutlet un Vesper Group bija uzdevuma augstumos un nebeidza priecēt un pārsteigt ar tik gardiem dzērieniem, augsta līmeņa apkalpošanu un motivējošām balvām! Dalībniekiem bija iespēja testēt un vērtēt nākotnes dzērienus no Vesper Group, kuri drīz jau būs baudāmi Alkoutlet un Elvi veikalu tīklā! Nemaz tā izstāstīt nevar, cik forša un bagātīga svētdiena mums visiem kopā izdevās, tāpēc nākam gad noteikti nelaidiet garām šo svētku turnīru! Tā kā šīs bija fināla turnīrs, kurā varēja un arī notika izmaiņas kopvērtējuma līderos, un līdz pēdējai bedrītei spriedze bija jūtama, tāpēc ļoti noderēja nervu atslodzei gardie kokteilīši un dzirkstošie dzērieni!

 

Dāmu ieskaitē atsevišķi 3.posma vērtējumā kārtējo skaisto spēli demonstrēja Baiba Saulāja, kura guva 42 Stableford punktus! Augsto otro vietu izcīnīja ar ievērojamu sniegumu Olita Mestere ar gūtiem 39 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Eva Sietiņsone ar 37 Stableford punktiem! Starp dāmām skaisto ceļojošo kausu pirmā rotās Baiba Saulāja, kura tieši ar pārliecinošu sniegumu pirmajā un trešajā posmā, izcīnīja uzvaru kopvērtējumā!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 labāko sniegumu parādīja Vladimir Zaytsev, bet par cik kā viens no sponsoriem startēja ārpus ieskaites, uzvaras aplausi un dāvanas tika Jānim Kārkliņam, kurš guva spēlē 43 Stableford punktus! Jānis spēja uzrādīt pārliecinošu sniegumu visos trīs posmos un ar 4 punktu pārsvaru izcīnīja kopvērtējuma uzvaru savā mīļākajā turnīrā! Augsto otro vietu izcīnīja ar 40 Stableford punktiem Andis Bērziņš, kuram otrā vieta arī kopvērtējumā! Labāko trijnieku noslēdza Dmitrijs Samarins ar 38 Stableford punktiem!

 

Stiprākajā kungu grupā cīņa par lielo uzvaru bija sīva, un fināla dienu sāka ar līdera pozīciju Artūrs Zuļģis, kurš pa sezonu arī pamanījies nomainīt HCP grupu, bet apņēmības pilns viņam sekoja Andris Orniņš! Bet šīs svētdienas visas golfa veiksmes tika Andrim Orniņam, kurš izspēlēja dzīves labāko turnīru ar 78 sitieniem un 63 neto punktiem, un izcīnīja gan pārliecinošu uzvaru fināla posmā, gan kopvērtējumā apsteidzot Artūru tikai par 1 punktu! Jānis Ciaguns izcīnīja godpilno otro vietu ar 73 neto punktiem, bet Kārlis Strautmanis noslēdza goda pjedestālu arī ar 73 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Alkoutlet bedrītē vistālākais draivs bez pārsteigumiem izdevās Agitai Lejaskrauklei, bet kungiem Allanam Parijancam!

 

Atceraties, ka ne tikai uzvarētāji, bet arī pārējie vīna cienītāji tiekās virtuālajā Alkoutlet vīna meistarklasē 23.septembrī kopā ar vīnzini Gintu Sniedzi!

 

Paldies visiem golferiem par dalību un kopā būšanu visā tūres garumā!

 

Paldies ALKOUTLET, personīgi Imantam Rendeniekam, par tūres iniciatīvu un atbalstu, un neatkārtojamu atmosfēru! Paldies Vesper Group par izcilām degustācijām!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta