Aldaris GO Tūre 2019 izspēlēta!

29. SEP. 2019
#
Aizvadītajā svētdienā izbaudīta vēl viena noslēdzošā turnīra diena, kur šoreiz ar 18 bedrīšu finālu tika izspēlēta Aldaris Go Tūre! Šīs vasaras laikā notika četri ieskaites posmi, no kuriem divu posmu ieskaitei bija jābūt obligātai, lai, piedaloties finālā, varētu pretendēt uz gadu kartes iegūšanu! Papildus kopvērtējuma ieskaitei, noteicām arī svētdienas turnīra labākos trīs ieskaites grupās.

Starp dāmām labāko svētdienas sniegumu uzrādīja Kristīne Kriviša-Asare ar 35 Stableford punktiem, apspēlējot Ivitu Asari, kura ieguva 32 Stableford punktus, bet trešajā vietā atstājot Vizmu Pūci ar 28 Stableford punktiem.

 

Starp kungiem ar HCP 19-54 dienas labāko sniegumu uzrādīja Uldis Vesers, kurš 18 bedrīšu spēlē ieguva 38 Stableford punktus. Otro un trešo vietu palīdzēja sadalīt HCP,jo gan otrās vietas ieguvējs Askolds Lukašēvičs, gan trešās – Olafs Vītols guva 32 Stableford punktus.

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18,  vietu sadalījumu noteica tikai un vienīgi HCP, jo visiem godalgoto vietu ieguvējiem šoreiz vienāds punktu skaits – 37, pirmo vietu iegūstot Jānim Ciagunam, otro – Pēterim Rakulam, bet trešo – Jānim Asarim.

 

REZULTĀTI

 

Lielākā intriga svētdien bija tieši par kopvērtējuma uzvarētajiem! Dāmām pirmās trīs vietas kopvērtējumā pirms fināla ļoti ciešā konkurencā dalīja Vizma ar viena punkta pārsvaru pār Ivitu Asari un Kristīni Krivišu-Asari. Veiksmīgais rezultāts dienas ieskaitē ļāva Kristīnei pakāpties uz pirmo vietu un izcīnīt nākamās sezonas gada karti!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-54 pirms fināla turnīra kopvērtējuma līderi bija Matīss Kligins,Ints Pērkons un Uldis Vesers. Atlases posmos iegūtais augstais punktu skaits ļāva Matīsam nedaudz atslābt, dienas turnīrā iegūstot tikai 7. vietu viņš joprojām saglabāja līdera pozīciju un ieguva nākamās sezonas gada karti! Uz 2. vietu pakāpās Uldis Vesers un uz 3. no 5. Andrievs Jansons.

 

Stiprāko kungu grupā par gada karti notika īpaši sīva cīņa! Pirms fināla līderi ar vienādu punktu skaitu bija Jānis Asaris un Ingars Andževs, bet trešais Guntars Imše. Arī dienas ieskaitē abiem līderiem veicās ļoti līdzīgi un tikai viena punkta pārsvars ļāva Jānim Asarim tikt pie gada kartes, atstājot Ingaru otrajā vietā un  Guntaram Imšem saglabājot trešo vietu.

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

BILDES

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību šajā un visos šīs sezonas Aldaris GO turnīros! Paldies AS Aldaris par atbalstu tūres nodrošināšanā!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta