999 Tūres posms VĪNOGA.LV nosvinēts!

21. AUG. 2022
#
21.augusta svētdienā mūs priecēja un lutināja 999 Tūres jaunpienācējs VĪNOGA.LV! Vīnogas jaukais vīnzinis turnīra dalībniekus vieglākam svingam cienāja ar dažādiem Austrijas vīniem, gardiem dzirkstošiem dzērieniem un tiem, kuriem drosmi vajadzēja vairāk – arī ar džina kokteiļiem! Vīnoga.lv ir vieta, kur vienmēr ir prieks iegriezties un atsaucīgais personāls palīdzēs izvēlēties piemērotāko dzērienu jebkura gaumei un nepieciešamībai! Svētdienā karstuma rekordi krita, bet spēles nē! Liels prieks par tiem spēlētājiem, kuri sevi iepriecināja ar sezonas sniegumu un to varēs atzīmēt ar mīļajiem pie dzirkstošām glāzēm no Vīnogas.lv!

 

Dāmu konkurencē vienkārši nepaturama bija Baiba Saulāja, kura ieguva spēlē 47 Stableford punktus, neskatoties uz vienu “sabojātu” bedrīti! Spēle no rokas gāja arī Evijai Gerhardei, kura guva spēlē 39 Stableford punktus, no kuriem 24 tikai pirmajā aplī vien! Stabila un godalgota spēle izdevās Ingemārai Jansonei, kura noslēdza labāko trijnieku ar 38 Stableford punktiem!

 

Kungu grupā ar HCP 19-36 pārliecinošu uzvaru ar 49 punktiem izcīnīja Jānis Strods, kurš ne tikai izspēlēja rekordspēli, bet arī guva pirmā bērdija prieku un vēl divas reizes spēles laikā! Izcila spēle izdevās arī Aināram Liljē, kurš izcīnīja augsto otro vietu ar 46 Stableford punktiem! Goda pjedestālu noslēdza Helmuts Žagars ar gūtiem 42 Stableford punktiem!

 

HCP grupā līdz 18, kur tik grandiozus punktus ir gūt daudz izaicinošāk, dalībnieki nespēja vien pārspēt cits citu un Vīnogas diena tiek atzīta par labāko spēļu dienu! Jaudīgākā spēle padevās Intam Pērkonam, kurš spēlē guva 63 neto punktus jeb -9 pret savu HCP un vēl divi bērdiji pirmajā spēles aplī! Inta flaitā valdīja uzvaras “vaibs” un, viens otru iedvesmojot, arī  pārējie biedri guva godalgotas vietas ar ievērojamiem sniegumiem! Raimonds Vaišļa ar -6 izcīnīja augsto otro vietu! Allans Parijancs ieņēma godpilno trešo vietu ar savu labāko šīs sezonas sniegumu -5 un tāpat kā flaita biedram Intam – divi bērdiji pirmajā spēles aplī!

 

REZULTĀTI

 

Tālāko sitienu disciplīnā šoreiz jāmērojās draiverēšanas prasmēs bija Vīnogas bedrītē jeb astotajā un starp dāmām bija viens vienīgs ieraksts visu spēles laiku – Agita Lejaskraukle, kura otrajā spēles aplī pārspēja pati savu pirmā apļa sniegumu! Kungiem nepārspējams tālsišanā bija Dzintars Dambergs, kura raidītais pirmais sitiens rezultējās viens 30 m no karodziņa!

 

Savukārt vistuvāk jaunam C-HR no Amserv tika Andris Bergmanis ar atzīmi 1,46m!

 

Paldies visiem par dalību un pozitīvu kopā būšanu! Liels paldies VĪNOGA.LV, personīgi Edgaram Miglānam un Robertam Kārkliņam, par turnīra atbalstu un dzirkstošu atmosfēru visas dienas garumā!

Paldies Amserv par Hole-in-one izaicinājuma nodrošināšanu!

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta