999 Tūres posms VĪNOGA.LV nosvinēts!

20. AUG. 2023
#
20.augusta svētdienā Gk Reinis pulcējās labu dzērienu un golfa cienītāji, kuri nelaida garām iespēju baudīt VĪNOGA.LV turnīru! Tik karstā svētdienā kā bija, golferi baudīja gan dzirkstošus dzērienus, gan bārmeņa Roberta darinātos kokteiļus! Un neizpalika arī šova elementi, turnīru atklājot Sabrage* stilā! Īstenus golferus tas iedvesmoja arī pēcāk laukumā uz Vīnogas bedrītes Sabrage procesu modificēt no zobena uz nūju!

Dāmu ieskaites vērtējumā savu pirmo uzvaru svētdienas turnīrā izcīnīja Līga Kāle ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Agita Lejaskraukle, aka daiļā kasiere izcīnīja savu līdz šim augstāko vietu šajā sezonā ar gūtiem 40 Stableford punktiem, kurai, sava flaita iedvesmotai un apčubinātai, izdevās beidzot atvērt golfa čakras un izcīnīt augsto otro vietu! Goda pjedestālu noslēdza Antra Vaišļa, izspēlējot laukumu savā handikapā, un nu varēs savu kuplo kausu kolekciju papildināt ar vēl vienu trofeju!

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja Jānis Reirs, kurš pēc nelielas pauzes ir jaudīgi atgriezies golfa pasaulē ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Aivis Susejs ar gūtiem 37 Stableford punktiem, bet Matīss Vorps noslēdza labāko trijnieku, izspēlējot laukumu savā handikapā.

Stiprākajā kungu grupā pārliecinošu sniegumu demonstrēja Gatis Kalniņš, kurš izspēlēja savu pagaidām labāko spēli, pirmajā aplī pārsteidzot pats sevi ar 39 sitieniem un diviem bērdijiem, bet otrajā spēles aplī, saules nogurdināts, sāka spēlēt arī tumši zilā krāsā, bet tomēr spēja ar -6 jeb 66 neto punktiem finišēt un uzvarēt! Andris Jučmanis ar gūtiem 70 neto punktiem izcīnīja augsto otro vietu un Guntars Imše ar 71 neto punktu noslēdza labāko trijnieku!

REZULTĀTI

Tālāko draivu izdarītāji Vīnogas bedrītē bija Leons Bričko un starp dāmām bez pārsteigumiem, Alīna Drazdovska! Evita Bādere palika nepārspēta 5.bedrītē, bet Edgaram Pētersonam līdz Toyota Corolla Cross no Amserv pietrūka vien 70 cm!

Paldies visiem par dalību un burvīgu kopā būšanu! Liels paldies Vīnoga.lv, personīgi Edgaram Miglānam un Robertam Kārkliņam, par turnīra atbalstu un dzirkstošo baudījumu visas dienas garumā!

Un obligātai zināšanai, ja Jums vēl nav sanācis, tad braucot ārā no Rīgas uz Reini, obligāti piestājiet Vīnoga.lv veikalā Juglā, kas vairāk ir kā dzērienu salons ar smaidīgiem un zinošiem meistariem!

*Sabrage ir paņēmiens šampanieša pudeles atvēršanai ar zobenu, ko izmanto svinīgos gadījumos