999 Tūres posms VILSA nosvinēts!

27. AUG. 2023
#
27.augusta saulainā svētdienā baudījām otro gadu VILSA atbalstītu 999 Tūres posmu! Kupls spēlētāju skaits, pacilāti sponsori, labi laika apstākļi, daudz daudz burbuļi un nebijušas balvas – ko vēl vairāk var vēlēties!? Ja nu vienīgi vēl Latvijas uzvaru pār Franciju un tik pacilājošā dienā kā šī, arī patriotiskās uzvaras gaviles pildīja kluba māju! VILSA jeb visu mīļā Saulāju ģimene bija parūpējušies, lai labākie golferi mājup dotos ar oriģināliem kausiem, kuri reprezentē viņu nodarbošanos, kā arī vēl nebijusi uzvarētāju balva – Ping puteris, kurš ir šī putera 50 gadu jubilejas limitētā sērija un vēl iemūžināts ar VILSA uzvaras zīmogu! Papildus prieks, veldze un inovācija – pēc piektās bedrītes Vilsas Pit-stop, kur Saulāju ģimenes jaunākā atvase ar palīgiem pasniedza uzkodas un dzērienus augstā līmenī, bet neizpalika arī motivācijas rīks, jo izrādās, ka Vilsa ražo ne tikai mietus žogiem, bet arī sodīšanas/pēršanas sankcijām, un par sliktāku spēles sniegumu bija jāsaņem arī sods!

 

Dāmu grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja un pie unikālā putera tika Iluta Gaile ar gūtu 41 Stableford punktu! Otrās vietas ieguvēju Baibu Saulāju, kura spēlē guva 37 Stableford punktus, atstājām gan ārpus apbalvojamā pjedestāla, bet priecājamies un sveicam ar labu spēli! Otrās vietas godu izcīnīja Antra Vaišļa, kura spēlē guva 36 Stableford punktus un ir sezonas biežāk apbalvotais spēlētājs! Labāko dāmu trijnieku noslēdza Vizma Pūce ar gūtiem 34 Stableford punktiem!

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja, spēlējot Reini tikai otro reizi, Valdis Gončars ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Mārim Lazdiņam spēle arī gāja no rokas un gūti 40 Stableford punkti un augstā otrā vieta! Andris Vaskāns noslēdza labāko trijnieku, piekāpjoties Mārim tikai Hcp dēļ.

 

Bet šoreiz vislielākie mīnusi bija tieši zemākajā handikapa kungu grupā, kur savu labāko Reiņa spēli izspēlēja Juris Cīrulis, kurš vēlējās tikt pie unikālā putera un arī parādīt, ka ir Reiņa komandas cienīgs spēlētājs klubu kausā! Juris izspēlēja ar -10 jeb 62 neto punktiem, kas ir 81 sitiens spēlē un divi bērdiji, bravo! Augsto otro vietu ar 68 neto punktiem izcīnīja Andrejs Cīrulis, bet Raivo Sarelainens noslēdza labāko trijnieku ar 69 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Precīzākais pirmā sitiena izdarītājs 5.bedrītē bija Gatis Kalniņš. 3.bedrītes tālākais sitiens padevās Baibai Saulājai, kura pati sevi pārsita otrā spēles aplī, bet starp kungiem labākais– Klāvs Andersons. Līdz Toyota Corolla Cross no Amserv Guntaram Imšem vien pietrūka 1 cm!

 

Paldies visiem par dalību un tik pozitīvu atmosfēru! Liels paldies Saulāju ģimenei par turnīra atbalstu un ilgi atmiņā paliekošu dienu!

 

Un ziniet, nav labāku žogu, sētu ražotāja kā VILSA un viennozīmīgi izcils serviss! https://vilsa.lv/

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta