999 Tūres posms SALMO izspēlēts!

21. MAJ. 2023
#
21.maija svētdiena nosvinēta kuplā golferu un makšķernieku bariņā, izspēlējot SALMO 999 Tūres posmu! Bagātīga diena ar līksmām emocijām, sauli, golfu, hole in one iespēju visur un visiem un makšķerēšanas atrakcijām!

Šoreiz izmēģinājām grupas pamainīt, apvienojot kungus un dāmas ar handikapu līdz 18 ar mērķi sacensties ar līdzvērtīgiem golfa biedriem. Dāmu grupā ar HCP 19 un vairāk šoreiz konkurence mazāka, jo ikgadēji Salmo posms iekrīt vienlaicīgi ar Sieviešu golfa kluba atklāšanas turnīru, bet starp dāmām, kuras nelaiž garām iespēju pacīnīties par vērtīgām balvām no Salmo un ne tikai, labāko sniegumu uzrādīja Inga Ikauniece ar gūtiem 39 Stableford punktiem! Aija Medne izcīnīja godpilno otro vietu ar 33 Stableford punktiem, bet Baiba Saulāja šoreiz pasaudzēja strauji rūkošo handikapu un noslēdza labāko trijnieku ar 32 punktiem!

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 konkurence bija sīva, un uzvaru izcīnīja ar savu līdz šim labāko sezonas sniegumu – 41 Stableford punktu Armands Vimba! Armands arī ieguva labākā golfera makšķernieka titulu, un domājams būs motivēts atgriezties makšķerēšanas pasaulē! Piekāpjoties uzvarai tikai handikapa dēļ, augsto otro vietu izcīnīja Jānis Reirs! Artūrs Arnītis arī demonstrēja jaudīgu sniegumu un noslēdza goda pjedestālu ar 40 Stableford punktiem! Šajā grupā spēli sāka, bet traumas dēļ izstājās Arturs Liniņš, kuram spēki un iemaņas pietika, lai pārliecinoši uzvarētu spininga mešanas disciplīnu!

Apvienotajā grupā ar HCP līdz 18 uzvaru izcīnīja un vienīgais šajā grupā nospēlēja “mīnusos” Edgars Pētersons ar 70 neto punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja, apspēlējot 18 kungus un divas dāmas, Agita Lejaskraukle ar 73 neto punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Ainārs Zeps ar 74 neto punktiem!

REZULTĀTI

Tālsitēja nomināciju 3./12. jeb Salmo bedrītē kungu vērtējumā izcīnīja Aleksandrs Āboliņš, bet dāmām nemainīgi Lauru Kalniņu neviena nevar šosezon pārdraiverēt! 5./14.bedrītē vistuvāk karodziņam izdevās nokļūt Kristapam Skalbergam (4,03m), bet Aigaram Freimanim pietrūka līdz SALMO 3000 Eur dāvanu kartei tikai 26 cm, kas ir tuvākais līdz šim mēģinājums šosezon!

Paldies visiem par dalību un burvīgu kopā būšanu! Liels paldies SALMO, personīgi Vaišļu ģimenei, par turnīra atbalstu!