999 Tūres posms ECO BALTIA izspēlēts! +FOTO

11. AUG. 2019
#
11.augusta svētdienā izspēlēts devītais 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija ECO BALTIA! Šis bija viens no dāsnākajiem turnīriem sezonā, kur dalībnieki tika lutināti četrās ieskaites grupās, tuvāko sitienu nominācijās, vismazāk punktu ieguvušo nominācijās, izlozē, kā arī ECO BALTIA lutināja ar gardu un bagātīgu maltīti un dzirkstošu atspirdzinājumu visas dienas garumā!

 

Dāmu ieskaites grupa ar HCP 26-40 spēlēja handikapa spēli un 10 dalībnieču konkurencē uzvaru izcīnīja Edīte Vilcmeiere ar nepārspējamu rezultātu – 47 Stableford punkti! Augstās otrās vietas ieguvējai Ivitai Asarei arī spēle gāja no rokas un tika gūti 45 Stableford punkti! Labāko trijnieku noslēdza Līga Vērzemniece, kura arī uzrādīja teicamu sniegumu ar gūtiem 42 Stableford punktiem!

 

Stiprāko dāmu grupa ar HCP līdz 25 spēlēja sitienu spēli un starp 13 dalībniecēm uzvaru izcīnīja Lidija Gavrilova, izspēlējot laukumu savā HCP. Pirmai vietai piekāpās Inga Muciņa tikai dēļ HCP, bet labāko trijnieku noslēdza Sarmīte Cīrule ar 75 neto punktiem!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 16-36 spēlēja handikapa spēli un starp 21 dalībnieku pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja Matīss Kligins, kurš guva spēlē 49 Stableford punktus! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan otrās vietas ieguvējs Aivars Veiss, gan trešās vietas ieguvējs Guntars Imše spēlē guva 38 Stableford punktus.

 

18 stiprākie kungi spēlēja sitienu spēli, un savu sezonas labāko golfa spēli demonstrēja Ričards Derkačs, kurš spēlē guva 65 neto punktus! Augsto otro vietu izcīnīja Harijs Kovaļevskis ar gūtiem 70 neto punktiem! Trešais labākais sniegums izdevās Edmundam Jansonam, kurš turnīru izspēlēja savā HCP!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Tuvāko/tālāko sitienu labākie sniegumi izdevās Aijai Veisai, Mārim Zaķītim un Artūram Asarim-Asarovskim.

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies ECO BALTIA, personīgi, Mārim Simanovičam par turnīra atbalstu!    

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta