999 Tūres posms ECO BALTIA izspēlēts!

20. AUG. 2017
#
Ar 52 spēlētāju dalību 20.augustā izspēlēts 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija ECO BALTIA! ECO BALTIA bija parūpējies par labāko apbalvošanu četrās ieskaites grupās, kā arī par četru labāko sitienu autoru apbalvošanu 2.,4.,5.un 9.bedrītē! Pie motivējošas balvas no ECO BALTIA tika arī spēlētājs ar vismazāk iegūto punktu skaitu!

 

REZULTĀTI

 

Dāmu ieskaitē ar HCP 26-40 par uzvaru bija sīva cīņa, jo gan Olita Mestere, gan Linda Pucēna 18 bedrīšu izspēlē guva 41 Stableford punktu, bet HCP noteica, ka pirmās vietas balva tika Olitai, bet otrās – Lindai. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Agnese Grīviņa ar 34 Stableford punktiem. 

 

Dāmu ieskaitē ar HCP līdz 25 uzvaru guva Ieva Masaļska ar 67 neto punktiem. Augsto otro vietu izcīnīja Zanda Simanoviča ar 69 neto punktiem, bet godalgoto trijnieku noslēdza Aija Veisa ar 74 neto punktiem. 

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja Raivis Ziemelis ar 45 Stableford punktiem, kuram šī bija pirmā uzvara GK Reinis rīkotos pasākumos. Augsto otro vietu ieguva Māris Logins ar 43 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Māris Vēveris ar 40 Stableford punktiem. 

 

Kungu ieskaitē ar HCP līdz 18 uzvaru izcīnīja Imants Rendenieks ar 70 neto punktiem, kuram par vienu neto punktu piekāpās otrās vietas ieguvējs Aivars Veiss. Labāko trijnieku noslēdza Kārlis Strautmanis, izspēlējot laukumu savā HCP. 

 

Tuvāko sitienu balvas ieguva Māris Simanovičs, Zanda Simanoviča, Māris Zaķītis un Renārs Vuškāns.

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Paldies ECO BALTIA, personīgi Mārim Simanovičam par turnīra atbalstu!