999 Tūres posms COMPENSA izspēlēts!

23. JŪL. 2023
#
23.jūlija svētdienu aizvadījām ar iecienīto COMPENSA posmu, kurš tieši jūlija pilnbriedā mūs priecē ik gadu un pārbauda golferu prasmes saulainā un dzirkstošā atmosfērā! Mākoņi gan biedēja ik pa laikam, bet tikai daļai spēlētāju sanāca spēli pabeigt zem lietussargiem! Compensa mūs priecēja ar vērtīgām un lietderīgām balvām gan golfam, gan lietainiem laika apstākļiem, gan tveicīgiem, kā arī ar apdrošināšanas polišu dāvanu kartēm, kas vairo drošības sajūtu ikdienā ikvienam!

 

Dāmu grupā savu pirmo tūres uzvaru šajā sezonā izcīnīja Vita Priedīte ar gūtu 41 Stableford punktu! Uz goda pjedestāla ar handikapu uzlabojošu spēli atgriezusies Evita Bādere ar gūtiem 39 Stableford punktiem! Un zinot, kādu spēli aizvadīja Evita nākamajā dienā, 39 punkti bija tikai viegla iesildīšanās! Vizma Pūce noslēdza goda pjedestālu, pēc ilgāka pārtraukuma no sacensību formāta, un pirmajā turnīrā gūti 37 Stableford punkti! Gribas atzīmēt, ka Vizma Compensa posmā ’22 izcīnīja uzvaru!  

 

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja ar savu pirmo Reiņa spēli Bogdan Horvat ar 46 Stableford punktiem! Artūrs Toms arī demonstrēja ievērojamu sniegumu, gūstot augsto otro vietu ar 44 Stableford punktiem! Andis Bērziņš noslēdza goda pjedestālu ar 42 Stableford punktiem!

 

Šoreiz arī zemākā handikapa kungu grupa neatpalika trako mīnusu ziņā, un ar 65 neto punktiem uzvaru izcīnīja Kristaps Tauriņš! Guntars Imše, kurš bieži manāms tūres ietvaros saņemam godalgotas vietas, arī šoreiz bez izņēmuma ar 67 neto punktiem izcīnīja augsto otro vietu! Jāpiebilst, ka pērn Compensas posmā Guntars ieguva trešo vietu, kas liecina, ka turnīri, kas sirdij tuvi un atmosfēra prīmā, arī rezultāti neizpaliek! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Kārkliņš, kurš ir uzņēmis strauju kursu uz handikapa samazināšanu un goda pjedestāla aizņemšanu un arī šoreiz -3 jeb 69 neto punkti!

 

REZULTĀTI

 

Šoreiz tālākie sitieni bija Compensas bedrītē jeb 7./16. un starp kungiem vislabāk draivs sagāja Mārim Kalniņam, bet starp dāmām jau slavenajai tālsitējai Alīnai Drazdovskai! Līdz Toyota Corolla Cross no Amserv pietrūka vien 70 cm Gatim Kalniņam!

 

Gribētu atgādināt un rosināt Jūs parūpēties par savu golferu apdrošināšanu, ko piedāvā tikai Compensa! Un ne tikai golferu, mēs paši lietojam un citiem no sirds iesākām, atsaucīga un kompetenta apkalpošana un produkts vienmēr un visos gadījumos!

 

Paldies visiem par dalību un kopā būšanu! Paldies Compensa, personīgi Aigaram Freimanim, par turnīra atbalstu un neatkārtojamo atmosfēru!      

 

Darba laiks 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta