999 Tūres posms BALTIC XL nosvinēts!

10. SEP. 2023
#
Septembra otrajā svētdienā rekord lielā skaitā sagaidījām jauno 999 Tūres atbalstītāju – BALTIC XL! Lai gan iepazinām daļēji šo atbalstītāju ar maijā notikušo posmu ŌmyGosh!, tad 10.septembrī līdz galam izgaršojām gardos rumus, džinus kā tīrus, tā jauktus, un spēle pacilājoša visas dienas garumā, neatkarīgi no rezultāta!

Kopējie rezultāti šoreiz pieticīgāki, jo lielāko prieku deva sirsnīgi pavadīts laiks kopā! Dāmu grupā kuplā konkurencē uzvaru izcīnīja Inga Ikauniece ar gūtiem 39 Stableford punktiem, kura mājup tukšām rokām nekad nedodas pēc turnīriem! Augsto otro vietu ieguva Aija Medne ar 37 punktiem, bet savā handikapā laukumu izspēlēja Anna Villa Sarelainena, ieņemot savu līdz šim augstāko vietu tūres posmos.

Kungu vērtējumā ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja ar ievērojamu sniegumu – 43 Stableford punktiem Jānis Tūns, kuru motivēja gardās balvas izspēlēt savu labāko spēli! Augsto otro vietu izcīnīja Artūrs Zuļģis ar 41 Stableford punktu un jāatzīmē, ka Artūram labākie panākumi ir parasti ar dzērieniem sponsorētos turnīros! Lai gan trešais labākais sniegums bija turnīra patronam Krišam Tūnam (41 p.), tomēr godalgotā balva un gods tika Kārlim Bolem ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

Stiprāko kungu grupā kārtējo godalgoto vietu izcīnīja Guntars Imše ar gūtiem 69 neto punktiem! Kaspars Ozoliņš izcīnīja savu sezonas augstāko vietu ar gūtiem 70 neto punktiem! Augstāka handikapa dēļ otrai vietai piekāpās Mārtiņš Zviedris!

REZULTĀTI

Šoreiz tuvāko/tālāko nominācijas bija visās bedrītēs un ar dažādām garšām! Valdis Liepiņš ieraugot balvas, atbildīgāk sāka darboties ar draiveri un izdevās paņemt 1.un 8.bedrītes balvas! 2.bedrītes labākais - Andris Vaskāns, 3.bedrītē Agita Lejaskraukle visus pārsita, bet 4.bedrītē Mārtiņš Bariss izpildījās! 5.bedrītē nepārspēts palika Tomass Legzdiņš, bet 6.bedrītē uz robežas starp izcilību un auzām palika Gatis Kalniņš, kura bumbiņa palika spēlējama pašā kalna korē un balva rokā! 7.bedrītē būtiski visus apdraiverēja daiļā Monta Ziņģe, bet vistuvāk Toyota Corolla Cross no Amserv tika neviens cits, kā uzvarētājs Jānis Tūns!

Burvīga svētdiena, smaidīgas sejas, var vien vēlēties biežāk tādus brīžus, kad tik labi kopā būt un uzspēlēt! Liels paldies visiem golferiem par dalību!

Sirsnīgs paldies Baltic XL, personīgi Krišam Tūnam, par turnīra atbalstu un pacilājošu atmosfēru!